• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. LSA öncesi lonca sohbeti [MEDIA]

LSA öncesi lonca sohbeti
  2. İlgi çekmedi/kapandı Loncadan ayrılma...

Başka oyunlarda uygulanan bir sistemden söz edeyim. Loncadan her ayrılındığında yeni loncaya girme süresi olabilir.Yeni loncaya girme süresi de her loncadan ayrılındığında katlanarak devam eder. Örneğin ilk loncadan ayrılış sonucunda yeni loncaya girmek için bekleme süresi 2 saat,ikinci loncadan...
  3. Genişleme Sorunu

Arkadaşlar çok basit ve etkili bir tavsiye vereyim. Yeni gelecek ilk etkinlikte, etkinlik biriminizi biriktirin (kumanya vs) , günlük özel ödülde bina depolama kiti verildiğinde de bütün etkinlik birimlerinizi bina depolama kiti elde etmek için kullanın,ben sadece bu yöntemle bile bir günde...
  4. Yeni dünya mı geliyo

Biz bu kutsal cümleyi innogames'in başka bi oyununda kurmuştuk.Başımıza gelmeyen kalmadı.Dikkat et kral Oyunda anket yapılsın 50 kişi çıkmaz bencede,ben 25 bile çıkmaz diyorum. Bu bi gizli bi örgüt reis , benzerleri var başka forumlarda onlar daha felaket.Yat,kalk dua et 3'den aşağı...
  5. Uçan ada...

Çok doğru bi konuya değinilmiş burada , Brusella'nın kesinlikle haklı olduğunu düşünüyorum.Üstüne de ekleme yapmak istiyorum. Delhpi kahini madem gelecekten haber veriyor ,İşini yapsın çıksın etkinlik sonuçlarını açıklasın etkinlik yöneticisi arkadaş mesai harcamasın. Aachen katedrali katolik...