• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Daha önce önerildi-kapandı Devasa Binalara Katkı edecek kişiler

Binaların kitlenmesi gerçekten canımızı sıkmaya başladı. 1,9 oranında atmayanlar devasa binalarımızı kitliyor. Tabi kimse binaya 1,9 fp oranında atmak zorunda değil. Loncadan yapanlar yok ama iş komşuya gelince değişiyor. Benim önerim şu ki birisini engellediğimizde binamıza fp atamasın.
  2. Kapladığı alana göre en verimli fp üreten bina.

Devasa binalar hariç kapladığı alana oranla en çok fp üreten bina hangisidir? Yani şöyle aktarayım: Bilgi tapınağı 1sv 2x2 alan kaplar. - Lord'un Malikanesi ise 4x4 alan kaplar Bilgi tapınağı 1 sv. günlük 1 fp üretir. - Lord'un Malikanesi ise 2 fp üretir. Bilgi tapınağı daha az fp verir fakat...
  3. Mobil sürüme Lonca Kıta Haritası ne zaman gelecek?

Mobil sürüme Lonca Kıta Haritası ne zaman gelecek? Bildiğiniz üzere Lonca Kıta Haritası Mobil sürümde yok. Peki gelecek mi veya ne zaman gelecek?
  4. FoE 10. Yıl Dönüm Etkinliği'nde görevi bitirdikten sonra Kağıt Paralarımı vermedi. (Oyun Dışı Değişen)

Loncamdan bir üyeye sorduğumda kendisi bu sorunla karşılaşmamış.
  5. FoE 10. Yıl Dönüm Etkinliği'nde görevi bitirdikten sonra Kağıt Paralarımı vermedi. (Oyun Dışı Değişen)

FoE 10. Yıl Dönüm Etkinliği'nde görevi bitirdikten sonra Kağıt Paralarımı vermedi. Hataya Genel Bakış: Tam olarak 50. görevi yaptığım sırada,1000 Kağıt para verilmesi gerekirken verilmedi. Sayfayı defalarca yeniledim fakat gelişme olmadı. Belki bir görev eksik yapmışımdır diye düşünürken "1000...
  6. FoE Instagram üzerinden yapılan çekilişler nasıl ilerliyor.

Soru şu ki Instagram üzerinden yapılan çekilişlerde, benim oyun nick'im ile Insagram'daki ismim aynı olmayabilir. Nasıl ilerliyor?
  7. Oyun sistemine aykırı/kapandı Pazar sistemi hakkında bir öneri...

Loncalar yardımlaşmak için vardır. Bunu tutun ki pazardan ürün alış-verişine, devasa binalarda gelişime yardımcı olmak vs. Benim önerim de bununla alakalı. Loncalarda diğerlerine göre düşük çağdakilerin tekliflerini kabul edilir. Çünkü onlar için sıkıntı olmaz. Ayrıca devasa binalar için...