• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Yeni dünya mı geliyo

hep bi haklı çıkma savaşı :D şaka da yapmayalım
  2. Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

hayırlısı olsun efenim. ben de korku evi seçim kiti çıkarttım 5 adet. tekrar çıkmasını bekliyorum
  3. Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

iftira mı ? hmm peki. kendi söylediğin şeyleri yazdım. küfür ederken çirkinleşmiyorsun ben doğruları söyleyince mi çirkinleşmiş oluyorum. arkandan mı konuşmamı isterdin :D arkadaş yüzünüze söyleyince iftira oluyo. arkanızdan konuşunca omurgasız oluyo. karar verin da. ne istiyonuz :D
  4. Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

egolu demedim. egonu tatmin etmek için 5 yaşında gibi davranıyosun dedim farklı şeyler :D doğal olarak özgüvensiz olmanla çelişir bir durum yok. şu sinirlendikçe küfür ettiğin ebru ablayla mı konuşuyorsun. doğrudur :D kadınlara bile küfür edebiliyorsun ve hala konuşmakla mı övünüyorsun. gelip...
  5. Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

pardon 27 atlıkarıncayı sildim demişsin. afferim sana aslan bravo :D büyük başavı
  6. Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

sen ağlıyon. ben kimsenin arkasından küfür etmedim. beni kendin ve çok sevdiğin küfrü ağzından düşüremeyen arkadaşlarınla karıştırma :D lsada kitledik loncanızı diye arkadaşlığımızı bitirecek kadar özgüvensizsin. kimsenin de arkasından konuşmam. mutlaka o kişinin yüzüne de söylemişimdir. veya...
  7. Yeni dünya mı geliyo

asker bonusu veren binalar kaldırılsın o zaman muhterem. nasıl fikir?
  8. Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

adam olanlara çıkıyomuş günlük özel ödüller