• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. TITAN Saçmalığı

Titan çağına geçtiğime pişman oldum. Asker ve haydut yetişmiyor. Arkadaşlara sordum, kimse savaş dahi yapamaz duruma geldi. Bu nasıl bir zırva asker gücü, Son zamanlarda oyuna eklediğiniz yenilikler (bol bol parça parça dağıttığınız zırva geliştirme kitleri, Lonca seferlerinde 5. seviye ile 90...
  2. Güncelleme Güncelleme 1.224

Merhaba LSA bilgisayardan oynuyorum ve askerleri ile yaptığınız güncelleme maalesef olmadı. Savaş alanında yaralı askerleri ölüme bırakmayıp revire kaldırıyorum burada iyileşmeleri için şev kat ile bakılıyorlar ve ayrıca bu bir savaş suçu, sürekli yığılmalardan dolayı yaralı askerler orada yan...
  3. Özellik Askeri Birliklerin Gruplandırılması

Merhaba Uzun Menzilli Birlikleri (Zıpkın Bombacısı) nı seçiyorum, bu defada Haydut aynı sayfada değil ? Hafif Birlikler ile birlikte Haydut aynı sayfada yer alıyor. Zıpkın Bombacısı ile haydut aynı sayfada yer alamaz mı ? teşekkürler
  4. LÜTFEN GÖREVLERDE TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA GÖREVİ VERMEYİN !!!

Lütfen taverna gümüşü görevi vermeyin, 3 günde bir çıkıyor. 10 saat kaldı hala toplanmıyor. Yapılmasın diye mi bu görevi yazıyorsunuz ?
  5. Özellik Lonca Seferleri Seviye 5!

Dağ fare doğurdu kelimesinin karşılığı 5. seviyedir. Ne beklediğinizi bilmiyorum ama envanter parça lime KİT'LERİNİZLE doldu. ne nereye lazım nerede kullanılıyor arapsaçına döndü. Oyunu oynanmaz hale getirmek için elinizden geleni yapın . Bu fikirleri ortaya atan çalışanlarınız da bize...
  6. Etkinlik Forge of Empires Yıl Dönümü Etkinliği 2023

Yıldönümü etkinliği benim için İşkenceye dönüşmeye başladı, sorduğum her kişi hiç bir şey anlamamış ve videolara İngilizce, gerçi Türkçe olsa ne olacak ki, bulmaca gibi bir etkinlik, Beta sürümünde oynayanlara sordum. İlk anlattıkları ile son gün anlattıkları arasında dağlar var, yani oyun...
  7. Öneri Oylaması 2022 NİSAN ÖNERİ OYLAMASI

3 tane seçtim:) ilave olarak kişi o an aktif ise yeşil ışık yanması gibi bir ekleme yapılabilir mi ? mesaj atıyorsunuz ve bekliyorsunuz turuncu renk yanarsa pasif, 24 saattir girilmemiş ise kırmızı Led ışık yanabilir teşekkürler
  8. Yeniden inşa sekmesi

Merhaba Benim bir sorunum da olabilir, ben bir düzeltme yeri göremedim. bu nedenle sormak isterim. Şehri yeniden inşa edip "onay" tuşuna bastıktan sonra yol arasında ki kopukluk gözden kaçınca sorun başlıyor, Binalar veya ağaçlar yolu kapattığı için boşluğu göremiyorsunuz ve geri de...
  9. Özellik Şato Sistemi Yeni Seviyeler

Teşekkürler :)
  10. Öneri Oylaması 2022 OCAK ÖNERİ OYLAMASI

merhaba 1. Elmas ile hasat yapıldıktan sonra erzak üretimini 24 saat seçebilirken ürün için bu geçerli olmuyor. Bunu değerlendirmenizi rica ediyorum.
  11. Raporlandı LSA ile ilgili Öneri ve Eleştiriler

LSA sisteminde savaş sonrası vermiş olduğunuz ödülleri Erzak, para seçeneği eklemeniz çok iyi olmuş, ben nasıl erzak artışımı artırırım diye düşünürken, ödül gibi oldu. Teşekkür ederim:)