• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Demir Devri ile QUANTUM ilişkisi

Aylarca bir yenilik gelecek havası yaratıp 13 yıl önceki grafiklerle, üç beş yıl önceki LONCA SEFERLERİ ni harmanlayıp insanlara sunmak neyin kafası. Oyunun hikayesi ve mekaniği !!!! size zamanda yolculuk paralel evrenler arası QUANTUM a yakışır bir teknolojik sıçrama hissi oluşturup heyecan...
  2. Demir Devri ile QUANTUM ilişkisi

Yapay zeka bir çok işi kolaylaştırdı. Organik temelli zekayı ihmal etmesekde yapaydan yararlanmak giderek yaygınlaşacak. Bende QUANTUM istilası ile ilgili Chat GPT 4.0 e danışayım dedim. Aramızda şöyle bir diyalog geçti
  3. BAN cezası

Son açıklamanız üzerine konu kapanmıştır.
  4. BAN cezası

yukarıda yazdığınız iki ihtimal ışığında Hiçbir Hakim kural koyucu değildir, sadece uygulayıcıdır. Ama uygulamada adil ve şeffaf şüpheye yer bırakmayacak şekilde karar vermelidir. Oyun kuralları 3) İletişim InnoGames, Forge of Empires takımının uygunsuz bulduğu, yasadışı, hakaret unsuru...
  5. BAN cezası

Okuduğunu anlayan diye özellikle belirtmeme rağmen bu konuda sıkıntısı olan birinin cevabını kabul etmem mümkün değil. Bilgisayarımda yasaklı yazılım olduğunu iddia eden sizsiniz. Hangi yazılımı , hangi gün ve saate, oyunun hangi özelliğine yönelik kullanıldığını belirtmediğiniz sürece...
  6. BAN cezası

Sayın Yetkili SUÇ İSPATA TABİDİR, İSPAT DA DELİLE............... temel hukuk kuralı. CMK gereği... Suç ispat edilmedikçe, sanığa ceza verilemez. Sanığın mahkum edilebilmesi için suçunun ispat edilmiş olması gerekir. Ceza muhakemesinde maddi anlamda ispat yükü vardır 6100 sayılı HMK'nın...
  7. Geri Bildirim Güncelleme 1.214 Geri Bildirimleriniz

Hepsini iyileştir butonu ayarlardan açılıp kapanabilir olsun. Çok az kişinin kullanacağını düşündüğüm bir butonun sürekli orada var olmasının ne anlamı var.