• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Aysimaa

Oyun sistemine aykırı/kapandı Gençlik çeşmesi , Dilek kuyusu vb.

gençlik çeşmesi ve dilek kuyusu seviye sabit olarak belirli ürünleri veriyor , c/m yapılamıyor . bir öneri sadece gençlik çeşmesi ve dilek kuyusu seviye 2 olsa ve 2. seviyede C/M yapılabilse bunun karşılığında da seçenekler 1 - ? asker verse 2 - saldırı bonusu - saldırı savunma...
  2. Aysimaa

dilek kuyusu

açacağım konu ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım; Modern çağa geçtiğimden bu güne kadar Dilek kuyusundan çağıma ait hiç ürün almadım , sürekli sömürge çağı ürünleri , para, erzak alıyorum, bunun sebebi nedir ? bilen biri açıklayabilirmi ? iyi oyunlar / iyi çalışmalar
  3. Aysimaa

Kapandı Garip bir devasa Önerisi;

Daha önce önerildimi bilmiyorum , önerildiyse şimdiden özür dilerim, devasa adı ; Saldırı, savunma, taktik, işaret kulesi, SAT/SAS kulesi 1*1 -- 2*1 -- 2*2 olan > ayin ateşi, taktik kulesi, işaret kulesi vb. bunları içinde barındıracak bir devasa yapılsa ve sadece bu ve benzer ürünler...
  4. Aysimaa

PvP Arena da savaş

soru : pvp arenada aynı zaman diliminde peş peşe savaştığınız bir oyuncunun nasıl oluyor'da savunma ordusu bir anda değişebiliyor ? 1 kez değil birden fazla kez karşılaştım yetkililer bir açıklama yapabilir'mi lütfen
  5. Aysimaa

İlgi çekmedi/kapandı Etkinlik görev dizisi hk. öneri

değerli oyuncular her etkinlikte hemen hemen benzer görevler ve karşılığında alınan ödüller hakkında yönetime bir öneride bulundum ve sizlerle'de paylaşmam gerektiği konusunda'da tavsiye cevabı geldi bu öneri dahada geliştirilebilir,daha da iyi olması için sizlerinde görüşlerinizi...
  6. Aysimaa

Oyun sistemine aykırı/kapandı devasa ya FP atma

bunu ister öneri olarak , isterseniz bir geliştirilebilir düşünce olarak alın; ( bu konu konuşuldu mu onuda bilmiyorum form uda taramadım) devasalara atılan FP lerde bazı durumlarda haksızlık yapıldığı ( oyuncunun başka bir oyuncudan daha fazla fp atarak yerini aldığını gördüm ve duydum...
  7. Aysimaa

Daha önce önerildi-kapandı Antikası ticareti

herkesin şehrinde olduğu ve her 2 saatte yenilenen ortak antika ticareti hakkında bu konuyu biraz daha geliştirebilmek mümkün olduğu kanısındayım şöyle'ki antikacı normal ticaret pazarı oluşturulabilir ve burada ticaret yapmak için Antika ticaret parası + mücevher taşı + (fp yerine...
  8. Aysimaa

Günlük Görev ve Hikaye

Günlük görevde Mücevher parçasını seçtiğinizde (5 te 1 i için üstelik ) gelen görev dizisi 1 - bu orta boyutlu orduyu yen ( 2 aşamalı ) 2- 75.00 erzak öde 3- 131.000 para öde 4- lonca hazinesine kendi çağından veya önceki çağdan 65 ürün bağışla 5- 22.000 erzak topla ( nasıl olduysa akıl...
  9. Aysimaa

Kabul Edilmedi Bina inşaat süresi kısaltma

Bina inşaat süresini kısaltacak şekilde ,, saat veya inşaatu tamamla gibi. Bina inşaat sürelerinin kısaltılmasını sağlayacak kit verilebilirmi ? örnek : erzak üretimini tamamla veya 8 saat kısalt gibi, öneriyi dikkate almanızı rica ederim