• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Desolator

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

Kuantum köylerine kurulan saldırı savunma bonusu veren binalar çalışmıyor.
  2. Desolator

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

Arkadaşların dediklerine sonuna kadar katılıyorum. 1 tane bile elmas harcamayıda düşünmüyorum kuantum için. Ayrıca oyunda hata var. Kuantum köylerine kurulan saldırı savunma bonusu veren binalar çalışmıyor.
  3. Desolator

Hata Değil Toplu kendine yardım kiti

Zaten cm ihtiyacı olmayan binalardır onlar
  4. Desolator

TITAN Saçmalığı

Jupiter askerleri ile daha rahat savaşıyorum titanda.
  5. Desolator

Özellik Polinezya'da Destansı Maceralara ve Gelişmiş Kültürel Yerleşimlere Hazır Olun!

Katılıyorum. 100.seviye yaptığım ve silmeye kıyamadığım bir sürü devasa var. Ufakta olsa bir avantajı hakediyorlar.
  6. Desolator

Arkadaş Listesinin 140 ile sınırlı olması.

Evet bu da güzel bir nokta. Çift dalgalı savunma orduları ve çift dalgalı saldırı orduları seçebilmek lazım artık.
  7. Desolator

Almamış olabilir miyim :) ben genel olarak konuştum aslında.
  8. Desolator

İleri Çağ Ozaliti

Oyun yavaş yavaş popülerliğini kaybediyor bence.. Etkinliklerde de sürekli herşeyi paraya dökmeye başladılar keyif meyif kalmadı
  9. Desolator

Gelişen köyler, ilerleyen çağlar, genişleyen köyler, cm ihtiyacı olan bina sayısında artış ve hiç değişmeyen arkadaş listesi sınırı. Mevcut dünyamda yaklaşık 300 civarı binam var ve arkadaş listesi, lonca ve komşular ancak 250 yapıyor. Artık köyler sürekli cmsiz. Ayrıca köyde cm için öncelik...
  10. Desolator

Raporlandı Kullanıcı adı değişiklikleri

En az 1 hatta 2 ideal bence.. kim kimdi karıştırır olduk iyice
  11. Desolator

Duyuru Elmas Fiyatlarında Ayarlama

Allahtan 180k elmas biriktirmişim yoksa bu fiyatlarla nasıl alırdık elmas :) asgari ücretin 5500 tl olduğu yerde 2200 tl oyun için ödeme biraz yüksek bence
  12. Desolator

Geri Bildirim Güz Etkinliği Yorumları

antikacıda satmak için güzel bina olmuş tebrikler :)
  13. Desolator

Korsan kayık hanesi secimi

işe yarar ödül yok :) 3-5 fp yükseltme kiti parçası savunma kiti parçası özalit genel itibariyle işe yarayan bişey yok
  14. Desolator

Kabul Edilmedi Yeniden inşada şehir alanı taşıması

mantıklı oyunda harita genişledikçe köşeler değişiyor iyi olurdu yeniden düzenlemek
  15. Desolator

Kilit atma nedir?

ark en verimli halini 80.seviyede bulduğu için kural 1.9 da sabitlenmiştir.. sonrasında yükseltmek zulüm :)
  16. Desolator

Geri Bildirim Arkadaşlık Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Oyunun sesini kısmama rağmen sürekli ağlayan yardım isteyen bir kız sesi var oyunda kafayı yicem nasıl kapatıcaz bunu???
  17. Desolator

Daha önce önerildi-kapandı Haydut için ayrı bir sekme

o zaman eskisi gibi yine en başta haydutlar gözükebilir. sonra hafif birlikler gelir
  18. Desolator

Oyun sistemine aykırı/kapandı yağmalanabilir binaların işgal de edilebilmesi hakkında

Yağma yapınca karşı taraftan küfür kıyamet işitiyoruz. Bide binayı komple çalarsak vay halimize :D:D
  19. Desolator

Geri Bildirim Şato Sistemi Geri Bildirimleriniz

Şato senden müzayede istemez. MÜZAKERE ister. onuda seferler'de ve lsa'da yapabilirsin ;)
  20. Desolator

Geri Bildirim Şato Sistemi Geri Bildirimleriniz

evet cadılar etkinliği için yapmış.. yani arkadaş demiş ki.. etkinlikteki büyük ödül set binasının bir artısı yok cazip değil.. vali konağı 34 saldırı veriyodu, olimpiyat 28 savunma veriyor.. set ne veriyor. 6 saldırı - 5 savunma.. 5x6 alan kaplasın hiç bişey vermesin. pek hoş değil.. ben...