• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Killercasper.

Çeviri Hatası Oyunumuzdaki tercüme ve yazım hataları

.yenilenen görev yazan yere bakın
  2. Killercasper.

Geri Bildirim PvP Arena Geri Bildirimleriniz

aynen öyle çok kötü programına bende ras geldim malesef çok kötü bişe
  3. Killercasper.

ve sonunda geldi pvp arenası sevdim baya iyi ama 43 savaşta sadece 10 fp 5 asker bide saldırı bonusu çıktı ben şindik nediyem size
  4. Killercasper.

her gün bitane görüyoz yedek hesapı bırak kendine 100 bin fp atanı görüyoz ama destek...

her gün bitane görüyoz yedek hesapı bırak kendine 100 bin fp atanı görüyoz ama destek sisteminden çıt yok geçen f dünyasına conan geldi diyoki bildir e tamam bildir dik ne işe yarardı adam oynuyo yani destek sistemi biz bulsakda banlamıyo çünkü mesela besleme hesap nedir nasıl...
  5. Killercasper.

adamsın xmen :D SAMPİYON BEŞİKTAŞ

adamsın xmen :D SAMPİYON BEŞİKTAŞ
  6. Killercasper.

ama erkek takımının bay xmen siz kadınnınların kisini kutlamsınız bak bu sene kazandıgımız...

ama erkek takımının bay xmen siz kadınnınların kisini kutlamsınız bak bu sene kazandıgımız şapiyonluklar 1.kadınlar 1.lig şampiyonlugu 2. erkekler süper lig şampiyonlugu 3. erkekler zirrat kupası şampiyonlugu
  7. Killercasper.

Daha önce önerildi-kapandı KITA SAVAŞ ALANI

3 öneriye katılıyorum bu saatler saat akşam 6 veya akşam 7 daha iyi olurdu 1. ve 2. önerileri birazcık daha iyi açıklaya bilirimisin üstad
  8. Killercasper.

bide lig şampiyonlugumuz var maşlllah say say bitmiyo

bide lig şampiyonlugumuz var maşlllah say say bitmiyo
  9. Killercasper.

Hata Değil savumaya asker koymama hatası

düzeldi ama otmatik savunma ayarlamadım oyunu silip yükledim öyle oldu
  10. Killercasper.

yok tüm birliklere aldım ama yine aynı sorun
  11. Killercasper.

vallaha herkezin şu an deposunda 1bin tane ayin ateşi vardır kurun gitsin
  12. Killercasper.

fotorafdaki gibi henüz 7 asker koymuşken 8 asker koymuş gibi gösteriyo benim geç dönem ve haydut dşında askerim yok ki başka çagdan koymuş olayım yani bu bir sorun nasıl oldugunu bilmiyorum b u sabah oldu
  13. Killercasper.

bu arada venüs çagına geçince ne oluyo venüs çagındayken nasl 3 çag üstü rakip gelecek
  14. Killercasper.

benim en kortugum şey gözlemlerime göre bu pvp arenasının hile için çok açık oldugu yönün de gerçekden böylemi vallaha bu oyunuda hilller basarsa çeker giderim cs go oynuyoodum hileler bastı oyunu bıraktım pubg oynuyodum hilller geldi bırakdım bunuda bırakmk istemiyorum
  15. Killercasper.

bu yeniligin ne ne zaman gelecegibelimi acaba bide hile hurda için çok açık bi etkinlige benziyo inşallah hilellerle karşılaşmayız bide mesela ödülerlerin çıkma yüzdesi varmı veya hangi ödüler çıkıcagı belimi mesela ürün elmas asker madalya yenilme kiti vb. gibisinden bide normal...
  16. Killercasper.

@xmen şu ana kadar bütün bayramları falan kutladınız bi beşiktaşın şampiyonlugunu kutlamadınız...

@xmen şu ana kadar bütün bayramları falan kutladınız bi beşiktaşın şampiyonlugunu kutlamadınız üzmediniz degil
  17. Killercasper.

Nasıl Güçlü Bir Şifre Oluşturulur?

e gmail yokmu
  18. Killercasper.

Gerçekleşti olayların koydugu yerlerin berinleşmesi

gönderdigim foto da çizdigim yere bakın teleskop gibi gözleri olmayan 1 kişi nasıl görsün bunu lütfen olaylar oldugu yerde ışık şaçsın ki kolayca bulalım
  19. Killercasper.

Kabul Edilmedi Yeniden inşa modu

katılıyorum