• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. ahmetusk

Yerleşim köyleri

selamlar herkese. şuan feodal japonyayı 11. kez oynamaktayım. ürün üretim binalarında X4 şansım %18'e kadar çıkmış durumda. bildiğiniz üzere her yeni başlangıçta o yüzde artmakta. sizlere sorum bu yüzde kaça kadar devam edecek? tahminimce %25'de durur diye düşünüyorum. bilgisi olan var mı?
  2. ahmetusk

Yerleşim Köyleri Genişlemeleri:

Merhabalar sizlere sorum olucak bilmediğimden fikir alabilmek amacıyla. yerleşim köylerinde örneğin Feodal Japonya köyünde genişleme almak için soya, tablo, zırh veya enstrüman harcaması yapmamız gerekiyor. burada örneğin ilk aşamada soya harcadığımda zırh tablo veya enstrüman ile alınan...
  3. ahmetusk

Daha önce önerildi-kapandı PC'de Mesajlaşma

Merhabalar PC'de Forge Of Empires oynarken mesajlaşma kısmını genellikle kullanıyorum. Arkadaşlarım abilerim ve oyundaki komşular ile. Bir şeyden rahatsızım o da mesajlaşırken "ENTER" tuşunun veya "CTRL+ENTER" kombinasyonu ile mesajımızı gönderemiyor oluşumuz. Genelde PC başında olduğum için...
  4. ahmetusk

temsilci

Merhabalar. Geç dönem orta çağ da oynamaktayım ve dün viking yerleşkesini ikinci kez bitirdim. Yönetim binama temsilci aktarabilme özelliğini açmış oldum. Temsilciyi açmadan evvel yönetim binam günlük 6k para ve 4 FP veriyordu. lakin temsilciyi açtıktan sonra bu 4 FP gelmemeye başladı sadece 1...
  5. ahmetusk

Hata Değil Aziz Patrik Günü Büyük Ödül

Aziz Oatrik Gününde büyük ödül olan 50 FP'yi almama 4 görev vardı sabah uyandığımda büyük öfülün değiştiğini gördüm. Bilgi tapınağı vardı görevlerden sonraki ödülde. 50 FPyi alamıcak mıyım yani? bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  6. ahmetusk

Lonca arıyorum

East Nagach dünyasında zirve dönem orta çağdayım. Oyun ilerlememi savaş değilde müzakere yoluyla yapıyorum ve aktif bir pazar kullanıcısıyım. Yardımlaşması bol pazarı aktif bir lonca arıyorum isteyenler davet edebilir :) kullanıcı adım: ahmetusk
  7. ahmetusk

lonca

arkadaşlar savaşmaktansa müzakere ile yoluma bakan biriyim ve pazarı aktif kullanan bir lonca arıyorum yardımcı olmak isteyen varsa beni ekleyebilir. ahmetusk kullanıcı adım
  8. ahmetusk

Soru

Arkadaşlar selam herkese. Oyunda çürüme diye bir şey mi var? Neye göre ve nasıl oluyor stoktaki çağ ürünleri için mi geçerli yada envanterdekilere mi nasıl işliyor bu bilen varsa bilgilendirebilir mi?
  9. ahmetusk

ÇAĞLAR

Selamlar erken dönem orta çağ'daki tüm araştırmaları yapmış olmama rağmen yönetim binamın görünüşü değişmedi. Sebebini bilen var mı?
  10. ahmetusk

Pazarda ticaret

Arkadaşkar merhabalar. Yaklaşık 3 haftadır oynuyorum oyunu çok çok beğendim. Ticaret kısmında bazı ticaretlerde ilerleme puanı harcamamızı istiyor oyun. ama bazılarında istemiyor. Bunun sebebini bilen var mı? Harcadığım FP puanı ticaret yaptığım kişiye mi gidiyor? Ve son olarak bazıları 1 verip...