• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Etkinlik Futbol Etkinliği 2023

Futbol etkinliğini görünce heveslenmiştim. Daha önceki futbolcu kartlarıyla oynadığımız etkinlik gibi olacağını düşünmüştüm. Hayallerim yıkıldı. Futbol ile alakası olmayan bu senenin başlarındaki taş birleştirme etkinliğinin aynısını koymuşsunuz önümüze. Zaten halihazırda çok güzel bir futbol...
  2. Etkinlik Yaz Etkinliği 2023

Mesela bugün 5. kez panomu karıştır denk getirerek temizledim panomu, çıkan 6. panoda da ödüller arasında takvim anahtarı yok. Her panodan anahtar çıkacağının kesin olmaması gibi; herhangi bir gün panoda anahtar göremediysek o panoyu istediğimiz kadar sıfırlayalım yine de o gün takvim anahtarı...
  3. Etkinlik Yaz Etkinliği 2023

Takvim anahtarı?
  4. Etkinlik Vahşi Yaşam Etkinliği 2023

Dün gece 47. Görevi yaptıktan sonra yeni görev gözükmedi. Diğer dünyalarda da aynı durum söz konusu. 3 saat sonra etkinlik bitecek ve bu yüzden son görevleri yapamamış olacağım
  5. Geri Bildirim Kış Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Geçen seneki kış etkinliğinden nefret etmiştim. Bu etkinlik çıtayı bir tık daha yukarı taşımayı başardı. Bu kadar çok şansa dayalı olan bir etkinlik olamaz yahu. Kutu açıyorsun %100 şans, Kibrite tıklıyorsun yine şans, Takvim anahtarı bulmaya çalışıyorsun o da şans, günlük ödülden parçalar...
  6. Geri Bildirim Güz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Ben de öyledir diye iyi düşünerek kastım. Hayal kırıklığı oldu. Bildiğin binaların bulunduğu çağı yükselten adı "yükseltme kiti" olan zımbırtıyı kastediyorlarmış. Bir de 1/30 yazdı ilk hasatta. 15 parça olsa bile çöptü gözümde, böyle çöp kere çöp. Bari yenileme kiti olsaydı belki bir umut kasılırdı.
  7. Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Tamamen aynı fikirdeyim +1. Tamamen şansa dayalı etkinliklerle neyi amaçlıyorsunuz? Hadi çark olayı şansa dayalı tamam, ilerleme işini neden şansa dayalı yapıyorsunuz.
  8. Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

çekiç vs. şeyleri almak için en avantajlı pakete 1200 vahşi yaşam parası istenmesi saçma olmuş. Elmas harcamadan onu almak çok zor ve onu alana kadarki biletleri de boşa yakmak demek. Biraz pay-to-win olmuş gibi geldi o kısmı. Onun haricinde güzel etkinlikti
  9. Geri Bildirim Lonca Seferi Yenilikleri Geri bildirimleriniz

Konuyu hortlatmış olacağım ancak; Oyunda yeniyim ve forumda bu binalardan birisi hakkında görüşlerimi ileteceğim konu var mı diyerek burayı buldum. Lafı daha fazla uzatmadan ağzımdaki baklayı çıkartayım: Lonca seferi binalarının çoğu kurulabilir binalar. Mesela; Geçmişin yüzü, Güneş Tanrı...
  10. Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Bu anketin sonucuna göre sonraki etkinlikleri tasarlamanın hata olacağını düşünüyorum. Soruları sonuncudan başlayarak değerlendirmek isterim: - Görevlerin zor olduğunu düşünmüyorum. Kolay bile sayılırdı bu durumda +20 puan vemem gerekirdi. Görevlerin sorunu zaten kolay veya zor olması değil...