• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. BySoR

Geri Bildirim Güncelleme 1.206 Geri Bildirimleriniz

Yavaş ta olsa oyunda gelişmelerin güzelleşmesi... Daha çok çalışmanız lazım foe...
  2. BySoR

Raporlandı LSA'da Son Savaşı Yapanın Görülmesi

Sonun a kadar katılıyorum. Bir çözüm gelsin artık...
  3. BySoR

Oyun sistemine aykırı/kapandı Devasalar için ayrı şehir

Fp, Madalya, Elmas, para, erzak ve ürün depolar taştı artık yeni koloniye devasa taşımak için istene bilir elini kololunu sallaya sallaya bir kolonide istemiyoruz. Foe ekibi bunu misal Zeus devasasi alanı küçük 50 fp 1000 madalya 500 erzak 80 ürün 100 Elmas tarzında alcatraz alanı büyük daha çok...
  4. BySoR

Oyun amacından çıktı o vakit Lakin ben stratejimi savaş gücü olarak kurup ilerlettim ve adım atacak yer kalmadı. Yeni bir etkinlik demek benim ve çoğu kişi için bina silinmesi demek ki yeni etkinlik binasını kurabilsin. Sil yeniden inşaa et e donucek olay bizim ve ben gibi düşünen lerin amacı...
  5. BySoR

Evet doğrudur Devasalar için ayrı bir koloni olsun. Herkes tüm devasalari kurup yükseltip nimetlerinden yararlana bilsin... Ben teşekkür ederim. Hepimize sağlıklı günler dilerim...
  6. BySoR

Merhaba; Her etkinlik yeni bir bina demek ve şehrimizde adım atacak yer kalmaması dolayısıyla emek verip kazanılan binaların envartere kalması yada silinmesi demek... Yakın da yeni bir çağ daha başlıyacak. Uzay çağı Venüs. Hemen hemen tüm çağlarda en az iki adet devasa binalarımız mevcut...
  7. BySoR

Daha önce önerildi-kapandı Devasa küçülmesi

Merhaba; Benim önerim devasa binaların seviye arttıkça kapladığı alanın küçülmesi hakkinda; Devasa binalar kapladığı alana göre 25 seviyede bir küçülse devasa binaların büyüklüğüne göre bu oran değişiklik gösterebilir... Misal 8*8 yer kaplayan bir devasa 25. seviyede 7*7 50. seviyede 6*6 yani...