• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Adalet41

Anket 2021 Arkeoloji Etkinliği

Oy kullanıyorum: Başarısız Yorum yapmıyorum. Yukarıda arkadaşların tüm paylaştıklarına katılıyorum.
  2. Adalet41

Anket 2021 Bahar Etkinliği Anketi

Bu bilgi için çok teşekkür ederim. Hala 1.500 fenerim var, Bunu arkadaşlara sordum ama bilen yoktu. Şimdi siz söyleyince düşüncem doğrulandı. Çok teşekkür ederim, iyi oyunlar:)
  3. Adalet41

en küçük seçimlerle mi, bunu yaptınız yoksa en yüksek seçimlerle mi bunu başardınız ip ucu verir misiniz, teşekkürler:)
  4. Adalet41

Yine tamamlanmıyor. Yine Tamamlanmıyor. Elmas kullanmadan 9. seviyeye çıkmanız imkansız. O kadar emek, erzak, para harcıyorsunuz. Sonuç kocaman bir "0"
  5. Adalet41

Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

Söyleyecek kelime bulamıyorum. Bulabildiğim tek şey verdiğim oy oldu. "Başarısız"
  6. Adalet41

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Ticaretin Globale Dönüşmesi

Bir haftadır takas bekliyorum. Arkadaşlarım ileri çağdan, komşuları siz seçiyorsunuz. Ürünleri takas yapamıyorum. Bende diğer arkadaşlara katılıyorum. Bu benim ilerlememi engelliyor.
  7. Adalet41

Geri Bildirim Lonca Yönetim Mesajlaşması Geri Bildirimleriniz

Son toplu şekilde ürün toplama şekli çok önemliydi ve sorun yaşıyordum. Bu gelişme fevkalade oldu.:) teşekkürler Loncam var ama bunu nasıl işleteceğimi bilmiyorum. Bu konuda bana kim yardımcı olabilir ?
  8. Adalet41

Anket Forge Bowl 2021 etkinlik anketi

Bu etkinlikte en fazla beğendiğin kısım; 41 ila 49 ile aldığım, Asker, Madalya, ürün gibi normalde toplamakta zorlandığımız hediyeler çok yerinde seçilmiş ve sadece bunu kullandım. Bir seride de en yüksek olanı kullandım FP ve diğer hediyeler vardı ama benim tercihim ez ile devam etmek oldu. 2...
  9. Adalet41

Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Türk usulü :)
  10. Adalet41

Geri Bildirim Forum Kış 2020 Yarışmaları

İlk başlarda oyunları iyi kavrayamadığım için neredeyse hiç faydalanmadım. Şuan da şehir içinde sadece bu keyif veren ödülleri kullanıyor ve tüm meyvelerinden faydalanıyorum. Mevsimi düşündüğümüzde aslında bir aylık süre uzun olmasa da, bir an önce ödülü alıp kurmak istiyorsunuz:) Başarılı ve...