• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. amansende

Korsan kayık hanesi secimi

Arvahal da oynayan zeynepsultan dan alıntıdır. Kendisinin emegi için teşekkürü bir borç bilirim.
  2. amansende

Ölü adamın hazinesi Sandık içinden çıkanlar: 6 Forge Puanı Büyük miktarda Erzak 2 saatlik Toplu Tedarik Hızlandırmanın 1 Parçası 25 Lonca Hazine Ürünü
  3. amansende

Vurguncunun hazinesi Sandık içinden çıkanlar: 8 Forge Puanı Yükseltme Kitinin 1 Parçası %30 Defans Takviyesi'nin 1 Parçası 1 Ozalit
  4. amansende

Kilit atma nedir?

;)
  5. amansende

Çok güzel bir konu açtın. Öncelikle tebrik ederim. Bende merak edip o yuzden forumu actim. Yetkililerden en kısa zamanda eskisi gibi destek olmalarını rica eder başarılarını devamını dilerim.
  6. amansende

Merhaba

Merhaba
  7. amansende

Merhaba. Forum surekli değişiyor mu? Benim msjlarim resimlerim imzam i her girdiğimde tekrar...

Merhaba. Forum surekli değişiyor mu? Benim msjlarim resimlerim imzam i her girdiğimde tekrar tekrar yeniliyorum. Bunun olmaması için ne yapmam gerekiyor. Kısaca yardim edebilirmisin iz lutfen. İyi çalışmalar.