• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Offline oyuncular

Oyunu bırakan insanlar yüzünden bizim attığımız fp ler boşa gidiyor. benim listemde hala daha 5 sene önceden attığım fpler duruyor. Lütfen buna acil bir şekilde çözüm getirilsin.
  2. OFFLİNE OYUNCU TEMİZLİĞİ

benim de 5 sene önce fp attığım kişiler hala daha listemde ve o fpler hala daha orada duruyor. Artık buna bir çözüm bulunsa iyi olacak
  3. Antikacı neden var ?

ben buna kesinlikle katılıyorum. istediğimiz kiti almak için aylarca bekliyoruz.
  4. Lsa Lonca Sıralaması Ödül Sistemi

bence de iyi olur. en azından lsa da katılım daha da artar ve bu daha heyecanlı olur.
  5. Tek Tıkla Toplu Taverna Oturma

Bence de çok iyi olur. Çünkü tavernalara oturmak adeta ömür törpüsü oluyor.
  6. Raporlandı Antikacıda ozalit satışı...

bence de çok iyi olur ozalitleri orada takas edebilseydik en azından kullanmadığımız ozalitleri değerlendirebilirdik bence bu çok iyi bir şey.
  7. Etkinlik binaları yükseltme kiti

bence çok iyi olur çünkü o kadar eser geliyor ama çıkan şey kötü olunca pek de hoş olmuyor
  8. Öneri oylamasına eklenecek Yeni Devasa seviye bitirme oranı düşürme özelliği (V2)

Bence de bu çok iyi olur, kesinlikle böyle bir bina eklenmeli.
  9. İlgi çekmedi/kapandı Mini Oyun

Ben diyorum ki, oynadığım başka bir yeni bir özellik getirildi: oyunda bir bölme var oradan rastgele bir mini oyun seçip oynuyorsun. Bunun bize faydası şu: oyunda bir süre sonra bi 15dk veya yarım saat sonra yapacak birşey kalmıyor ve boş boş ekrana bakmak sıkıcı oluyor. o yüzden mesela...
  10. Raporlandı oyunda geçen yıllar

Bence de bu çok mantıklı olur çünkü millet o kadar emek veriyor ve bu sayede kim bu oyunda daha çok emek vermiş daha net bir şekilde görebiliriz.
  11. İlgi çekmedi/kapandı Etkinlik görev dizisi hk. öneri

bence teknoloji araştır görevi olmasın çünkü aylarca uğraşıyom ama 1 teknoloji açamadım. çağlar ilerledikçe teknoloji açmak bu yüzden işkence oluyor bu yüzden de görevler ne çok zor olsun ne de çok kolay olsun ben diyorum ki tabii ki de görevler zor olsun ama bir müddet sonra görevi...
  12. Oyun sistemine aykırı/kapandı devasa bina fp desteği

şimdi ben 1 yıl önce beni bir tane arkadaşın devasasına 9 fp destek verdim ama adam 1 fp bile ilerletmemiş ve bu fp orada çürümeye yüz tuttu tam 1 yıl boyunca 1 fp bile destek vermedi ben de bu yüzden bu soruna 3 ay mühret verilsin istiyorum eğer bu adam 3 aydır 1 fp bile destek vermezse destek...
  13. Kabul Edilmedi Stok DEPO kısmının düzenlenmesi

yeni başlayanlar için pek de birşey ifade etmez ama çağ ilerledikçe çok daha fazla şey oluyor envanterde bu yüzden de sıkıntı olabiliyor ve bence sınıflandırma gelirse iyi olur
  14. Kabul Edilmedi oyuna gelmesi gereken özelikler

bence 9-5 kesinlikle hemen gelsin! ve 7 de doğru. yeni başladıysan oyundan hemen soğursun yeni başlayanlara biraz kıyak yapın en azından 1 kerelik 10 fp verin ve oyuna yeni başlayanlar hemen soğumasın. 1e gelince bu bence gelmesin çünkü gelecek çağındaki adam bazen tunç devri ürününe muhtaç...
  15. İlgi çekmedi/kapandı Lonca seviyesi

bence bu özellik eklense çok iyi olur
  16. Gerçekleşti Cilala,Motive et, Taverna için pratik çözüm

bu iş böyle olmaz elimize yazık be direk bir tuş koycaksınve bu tuş sayesinde sosyal çubukta görünen 5 kişiyi aynı anda cilalayıp motive edecek bence çok iyi bir fikir.
  17. Daha önce önerildi-kapandı motive/cila sorunları için bir öneri

Ben komşularımın şehrindeki bazı binaları motive/cila ederken çok yoruluyorum şu sosyal çubukta hep yardım et tuşuna basmaktan yoruldum. Diyorum ki biz sosyal çubuğa yeni bir panel eklesek ve bu panelde çoklu olarak yardım seçeneği olsa bence fevkalade olur. en azından 23 kişiye yardım edecem...
  18. Kabul Edilmedi Şehir Görünümü Hk.

bence bu çok iyi olur
  19. Kabul Edilmedi Kültürel Yerleşimlerde Yeniden İnşa Modu

bence de bu gelse iyi olur en azından süreli ödülü bir ihtimal kaçırmayız
  20. Kabul Edilmedi Rakip askerin savaşta belirtilmesi

mobilde de bu özellik olsa çok iyi olur ve ben mobil oynuyor olsaydım sırf bu durumdan dolayı 10 üzerinden 10 değilde 9 verirdim.