• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Delinin Rüyası

Antikacı neden var ?

+∞
  2. Delinin Rüyası

LSA Grupları

Merhaba, Daha önce açılmış konularda gördüğüm, kullanıcı şikayetlerine oyun yöneticilerinin verdiği cevaplardan da anladığım kadarıyla LSA'da grupların oluşmasında kullanılan bazı kriterler(afili ismiyle algoritma) var. Bu haftanın Elmas Liginde ilk görselde görülen 6 loncadan oluşan grubu...
  3. Delinin Rüyası

LSA'nın Gereksizliği Hk.

Merhabalar, Öncelikleri sözlerime başlamadan önce; Oyunda yaşanan huzursuzlukların büyük kısmının kaynağı olan Kıta Savaşlarını kaldıran oyun yönetimini ve geliştiricilerini tebrik ediyorum. Devamında, oyundaki yaşanan huzursuzlukların kalan kısmının kaynağı olan LSA'nın da oyundan...
  4. Delinin Rüyası

Palmiye ve Gelişimi Hk.

Merhabalar, Güzide oyunumuz Forge of Empires'ın kullanıcılarına hangi çağ/gelişmişlik seviyesi/puan durumu gözetmeden vermeye çalıştığı Palmiye Şeysinin(ne olduğunu bilemediğim için böyle dedim, kusura bakmayın. Ağaç olduğunu biliyorum tabi.) oyunun ilerleyişi ve gelişimi karşısında güdük(argo...
  5. Delinin Rüyası

Bilgilendirme Yorumlarınıza Cevap Olarak Lonca Savaş Alanı Güncellemeleri

Merhaba, Açıkçası oyunun sosyal kısmıyla daha çok ilgilendiğim ve halihazırda oynadığım dünyada 3-5 loncanın LSA ve Kıta Savaşlarını çeşitli legal ve illegal yollarla domine ettiği için, savaşabilmek ya da savaşamamak kısmı pek de umurumda değil. Göründüğü kadarıyla bu %80 barajını...
  6. Delinin Rüyası

El İnsaf !!!

Şehrimizin girişine Karınca Duası assak olur mu?
  7. Delinin Rüyası

Özellik Lonca Seferleri Seviye 5!

Merhaba, - Lonca Seferinde 5. seviye olmalı mı? - Kesinlikle evet, ama tüm sefer seviyelerinin ödül düzenini değiştirip, fayda/maliyet analizinde sadece zarar yazan bu haliyle olmamalıydı. Oyunun her aşamasını değerlendirirken, FoE'nin bizim için bir oyun, InnoGames için ticari bir platform...
  8. Delinin Rüyası

Oyun sistemine aykırı/kapandı Envanterin Tüm Dünyalara Açılması

Bence olmamalıdır. Küresel güç olma çabanızı esefle kınıyorum AyToR Bey. Oyuna yeni başlayan biri, uzun zamandır oyunda olup diğer dünyalarda şubeleri olanlarla nasıl mücadele edecek? Bence başka dünyalarda da oynayan oyunculardan varlık vergisi benzeri bir bedel tahsil edilsin. Örnek...
  9. Delinin Rüyası

Raporlandı Kullanıcı adı değişiklikleri

Merhaba, Arkadaş listenizdeki bir kullanıcı, kullanıcı adını değiştirdiğinde olay geçmişinde bir bilgi notu oluşsa iyi olur diye düşünüyorum. Örnek: Delinin Rüyası kullanıcı adını Akıllının Kabusu yaptı. İyi eğlenceler.