• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Kapandı Taverna yenilikleri !

Özellikle günlük ödülü değiştirme süper olur :) Hepsine katılıyorum.
  2. İlgi çekmedi/kapandı Savaşlarda Kısayol Tuşlarının Kullanılması

Merhabalar, Laptoptan faresiz touchpad ile oyunu oynuyorum, Savaş için imleci oraya getirmek için can çekişiyorum onun yerine; O tuşu Otot Savaş S tuşu savaş G tuşu geri çekil gibi olsa ? hem daha az efor ile daha kolay oyun onamış oluruz. Geliştirilebilir kişiyi tıkla motive et "M" Cilala "C"...
  3. Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

mozartcapri sana katılmıyorum, Oyun içinde oyun oynatıyorlar 100000 milyon kez fare tıklatıyorlar. Çok sinir bozucu rahatsız edici bir etkinlik her ne kadar yapmak için uğraşsamda zamanıma emeğime yazık. Seneye bu etkinlik gelirse protesto edicem etkinlik boyunca ya oyuna girmem yada etkinliği...
  4. Kabul Edilmedi Şehir Düzenleme Sayfası

Beğendik gerekli bizdece,
  5. Raporlandı Etkinlik binalarını bi alt seviyeye indirgeme kiti

Ticaret sayfasına inanmıyorum, 2 günlük oyuncu değiliz çoğu ürün ticaret sayfasında ya yok ya çok geç geliyor iş işten geçtikten sonra yada faiş fiyata geliyor.( 1000 ürüne 2000 ürün gibi.... bana 20 lazım 200 değil 20000 değil )
  6. Raporlandı Etkinlik binalarını bi alt seviyeye indirgeme kiti

Aslında çok güzel fikir pagoda da yada gemide gelişim aşamasındaki kişiler için savaş gücü cazip gelmezken ilerleyince savaş gücü daha önem kazanıyor hali ile geçmişe fönemeyeceğimiz için çok mantıklı. Buna ek bir alt çağa indirme kiti de olsa ???? alt çağdaki ürün sorunlarını da çözer gibi,:)...
  7. İlgi çekmedi/kapandı Antikacıda Sabit Günlük 1 kereye mahsus Erzak, Para, Asker(max 1) ve FP(max 5)

Merhabalar, Arkadaş tavernasında günde 1 kez alınabilecek en 1 rastgele çağın askeri, biraz para, erzak ve FP olabilir, Bazen o kadar çok aciz kalıyorum ki anlatamam.... 1 asker olsa biraz erzak olsa biraz para olsa biraz fp olsa deyip duruyorum 24 saatlik görevlerin ne olduğu belli değil ve...