• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Psyduck

Kabul Edilmedi ONUR HEYKELİNİN SEVİYESİ YETERSİZ

Gözlerimi envanterden alamıyorum
  2. Psyduck

Kabul Edilmedi BİR KAÇ ÖNERİ

Özellikle ikinci maddenin loncaların dinamiklerine çok iyi geleceğini düşünüyorum. Oyuna ek ve sürdürülebilir bir rekabetin katılması fikri çok cazip. Bu fikir uygulamaya geçtiğinde online sürelerimizde ciddi artışa gideceğimiz kesin.
  3. Psyduck

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Loncayı terk etmek ile atılmak.

“Kovulmadım! İstifa ettim!” Muhabbetine sebep olan şeydir. Çok basit ve düzeltilebilir bir olay aslında güzelim oyunda böyle minik hatalar görünce şaşırıyorum.
  4. Psyduck

Oyun sistemine aykırı/kapandı Antikacıda adaletsiz eşleşme.

Merovingian’ a katılıyorum. Ne kadar sabırlı olup biriktirsemde açık artırmada beni alt edenler hep üst çağ yada yıllardır oynayan insanlar. Eskiden çağların karma komşu olduğu ile ilgili bir duyum almıştım. buda aynı yere çıkıyor nasıl ki o düzende demir devrindeki oyuncu buzul askerini...
  5. Psyduck

Kabul Edilmedi Lsa saati ve ürün sıkıntısı

DURAKSIN’ a katılıyorum. Yeni gelişen oyuncular için sıkıntı yaratıyor. İyi bir loncada var olabilmek için binalarımız daha yükselmeden çağ atlamamız gerekiyor..