• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. prejiva

Daha önce önerildi-kapandı Devasa küçülmesi

Yapacaklarına pek ihtimal vermiyorum ama yapılırsa işimize yarar bu öneriyi destekliyorum.
  2. prejiva

Anket Cadılar Bayramı 2020 Anketi

Yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum. Günlük özel ödül çıkma olasılığı çok düşüktü ki bu yüzden birçok insan akıl hastanesini tamamlayamadı. Oyunda şans faktörünü ne kadar yükseltirseniz oyuncuları da o kadar soğutursunuz. Şans oyunu oynamak isteyen gitsin piyango alsın. FOE hesaplarımız emeğe...
  3. prejiva

Görevler olduğunda Olayların Sehirden Yokolması

sıklıkla girip kontrol etsinler oyunda zaman geçirsinler diye yapıyo olabilirler ya da psikolojik olarak görevler süresince olayları beklediğimizden bi türlü olay çıkmıyo gibi hissediyo olabiliriz bilemiyorum görev zamanı olaylar kasıtlı olarak azaltılıyo mu ona yetkililer cevap versin ama basit...
  4. prejiva

Aynı internet üzerinden devasalara FP basma

Merhaba arkadaşlar kardesime de yeni bir oyun hesabı açtık ve aynı bilgisayardan hesaplarımızı oynuyoruz. Kardesim kendi hesabına girdi ve benim devasa binamdan sıra alacaktı fakat "aynı internet üzerinden hesaplara FP basılamaz" gibisinden bir uyarıyla karşılaştık. Burada herhangi bir etik...