• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. 00KIYOSHI00

Çözüldü Zaman Hatası

Benim de basima gelmisti.. telefonu kapatıp açınız.. duzelmezse Ayarlar-Uygulamalar-Forge Of Empires'a girip onbellegi yemizleyip deneyin. Öyle de olmadıysa yine ayni yerden bellegi temizleyin(oyuna girdiginizde yaklasık 700mb bir veri inecektir). Bu da olmazsa telefonunuzla oyunun sürümü...
  2. 00KIYOSHI00

Estagfurullah :D :D :D Bu sadece kaba hesaplarla suslenmiş bir tahmin :) Forum profil fotografı degistirirken bile belli bir veri isteniyor..Resmin 4(?)MB den buyük olmaması gibi
  3. 00KIYOSHI00

Bazen en yakınlarina bile pinti olmak zorundayız. Çünkü ne oldukları %100 bilemeyiz.Öyleleriyle...

Bazen en yakınlarina bile pinti olmak zorundayız. Çünkü ne oldukları %100 bilemeyiz.Öyleleriyle kücük bir cocukken bile karsilasabiliyoruz.. silgini,kalemini alir,sonra geri vermez... Buyuduklerinde de bu para gibi seyler olur, 2tl, 5t, 10tl.... Bir yerden giden baska bir yerden gelir, ona...
  4. 00KIYOSHI00

Geçmiş olsun:confused:..Para bir sekilde gelir, o arkadaş dedigin kisi seni kaybetti ya... o...

Geçmiş olsun:confused:..Para bir sekilde gelir, o arkadaş dedigin kisi seni kaybetti ya... o kisi ona üzulsün, sen canını sıkma.
  5. 00KIYOSHI00

Ben de özel avatar kullanma taraftariyım :):)Ama bu sartlarda pek mümkün degil. Sanirim oyun datasında yuzlerce ozel resime harcanacak kadar data mevcut değil (ve o resimlerin değiste ihtimallerinin olması da var):) bir de her ay en az 10-100 kisinin resim değistirdigini varsayarsak bir resim...
  6. 00KIYOSHI00

Çözüldü Son Güncelleme berbat

Belki 4-5 sürümdür bu bug var
  7. 00KIYOSHI00

Çözüldü Son Güncelleme berbat

Mobil versiyonunda tüm binalarda bu problem olası bir durum :) Bu sorun; herhangi bir şeyin yerini değiştirip değişikliği iptal edince oluyor
  8. 00KIYOSHI00

Soru - Cevap

Eğer beklemek istemiyorsanız Müşteri Desteği'ne basvurabilirsin
  9. 00KIYOSHI00

Soru - Cevap

Foruma 1 yıl girmezseniz hesabınız otomatik olarak siliniyordu sanırım hatırladığım kadarıyla
  10. 00KIYOSHI00

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Keşke bu sitenin Türkçesi de olsaydı...:):):)
  11. 00KIYOSHI00

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

İngilizceniz varsa Foe 2020 Summer Event yazınca Quest kısmında tüm görevler mevcut. Benim İngilizcem peki iyi olmadığından bir kısmını otomatik çeviriyle hallettim :D
  12. 00KIYOSHI00

Daha önce önerildi-kapandı DEVASAL BİNALAR 1 AY İÇİNDE BÜYÜTÜLMEZSE FPLER GERİ ÖDENMELİ

Ben daha buralarda yeni olduğumdan aslinda bunu soylemek bana dusmez.. ama su guzel oyunun buglariyla,ilginc konseptli etkinlikleriyle, arada bir çikan saklabanın garip gorevleriyle ve adminleriyle bu oyunu seviyorum..
  13. 00KIYOSHI00

Daha önce önerildi-kapandı DEVASAL BİNALAR 1 AY İÇİNDE BÜYÜTÜLMEZSE FPLER GERİ ÖDENMELİ

Her yerde aynı ... ustteki alttakileri anlamaz:) ya da anlamamıs gibi yaparlar. Ki... alttakiler her zaman bir oncekinden daha azimli ve caliskan olsunlar.
  14. 00KIYOSHI00

Kabul Edilmedi ARK DEGİSIM OLABILIR

***kurmak istemediğim kurmayacagım anlamına gelmez :):):) o 7x5 alanı bulayım...istesem de istemesem de kuracağım. Daha onu 80. seviyeye getireceğım...
  15. 00KIYOSHI00

Kabul Edilmedi ARK DEGİSIM OLABILIR

Sonunda Ark'ın gorseli hakkındaki dusüncelerim yalnız kalmadı :). Özalitleri tamam... urunlerin bir kismı kaldı, fakat nedense kurmak istemiyorum.. devasanın yapısı bana biraz garip geliyor. Gelecek çağından bir bina...Ark'a benzeyen o cağda bir çok bina var. Ama biraz daha gerçekçi bir tasarımı...
  16. 00KIYOSHI00

Anket FoE Futbol Kupası Etkinliği 2020 anketi

Ama orda asil demek istedigim elmasla benden cok gerideki biri benim onüme gecen çok oldu
  17. 00KIYOSHI00

Bazen olur ya bir seyi seversin,ama o senden hic hoslanmaz... oyle bir durumdayim bu oyunla :D:D Örnegin bir an gelir kedi veya kopegi sevmek istersin..seni ısırır ya da tirmalar; bir an gelir hiç olmadık yerde kedi veya kopek kendisini sevdirmek ister.
  18. 00KIYOSHI00

:):):)... Bende bir problem yok.. Bu oyun beni sevmiyor:D, diger oyunlarda bu kadar sansiz degilim.. ama su aralar hafiften oyunla aramız kapanmaya basladı. Bana seferlerden bir sürü odul geldi :)
  19. 00KIYOSHI00

Gümüş liginden 3 puanla bronza düsen biri olarak altını çizdiğiniz kelimeye %1000 katılıyorum :D Benden çok daha sonra oyuna katılıp benden hızlı turnuvalarda altın lige cıkan gordü bu gozler...