• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. ***YAKAMOZ***

İlgi çekmedi/kapandı Lonca Kıta Haritası kordinat belirleme

Lonca Kıta haritasında kordinat yazılarak yer bulma özelliği gelmesi iyi olur bu sayede aranan yeri hemen bulabiriz. Örneğin 53-67 dendiği zaman bulmakta zorluk çekiyorum ama bunu bir kutucuk olsa ve oraya yazacak olursak bizi direkt olarak bölgeye götürmeli. Böylelikle daha pratik ve yeni...
  2. ***YAKAMOZ***

Kabul Edilmedi Şehir yolları

Merhabalar, şehir içindeki yollar oyun için önemli ve farklı farklı seçenelerkde bir çok yol çeşidi var ancak mutluluktan başka bir şey verdiği yok. Benim önerim yolların özelliklerinin arttırılması yönünde mesela saldırı veya savunma veren yol çeşitleri geliştirilebir . Belirli bir forge puanı...
  3. ***YAKAMOZ***

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Olay geçmişinden Devasa binalara giriş butonu getirilebilir mi?

4. ***YAKAMOZ***

Daha önce önerildi-kapandı Online , çevrim içi olma durumu

Merhabalar, bütün online olan oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da arkadaş listemizde ve lonca üyelerinde kimlerin online olduğunu görebilmemiz için bir güncelleme gerekli, Böylelikle arkadaş listemizde ve lonca üyeleri arasında kimlerin online olduğunu kimlerin olmadığını görebiliriz. İyi çalışmalar
  5. ***YAKAMOZ***

Daha önce önerildi-kapandı Lonca Savaş Alanı ( LSA )

Loncar için en önemli savaş alanlarından biri olan LSA da yapılan kule savaşlarında her lonca kendi üyelerinin ne kadar savaş yaptığını görebilmeli. Bu mümkün değilse bile en azından en son kim aldıysa kuleyi kuleyi zaman kişinin adı yazmalı, Bir çok tartışmanın geçtiği bu savaşlarda en çok...
  6. ***YAKAMOZ***

Güncelleme yapmıyor

Merhabalar, oyunu kaldırıp tekrar yükledim ama oyuna girdikten sonra güncelleme yapmıyor ve oyuna giremiyorum. Sürekli ekran resmini attığım uyarıyı alıyorum.