• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Ballistic

Oyun sistemine aykırı/kapandı Galata Kulesi yanlış çağda kuruluyor

Galata Kulesi geç dönem orta çağ binası olması gerekmiyor mu? Neden erken dönem orta çağda kuruyoruz ?
  2. Ballistic

Hata Değil Antikacı yine bildiğimiz gibi :)

Bu fiyat doğru mu? ve bu bina yeni gelecek etkinlikte eklenmeyecek miydi?
  3. Ballistic

Kabul Edilmedi Yeniden inşa modu

Şehir düzenin çok önemli olduğu bu oyunda yeniden inşa moduna eklemeler yapılabilir - Envantere ulaşmak ( Yeniden inşa modundayken envanterini kontrol etmek istedigin binaları deneyerek kurmak çok hoş olurdu ) - Tercihe edildiğinde boyutlara göre ayırmak 3x3 bir sırada 5x5ler bir sırada gibi -...
  4. Ballistic

Raporlandı Arkadaş Tavernası

Arkadaş tavernasında 1-2 artış dışında artık kullanılmıyor oyuna yeni başlayan oyuncular bile 1-2 ay sonunda önemsememeye başlıyor. Bir yenilik gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Öncelikle oyuna yeni başlayan veya orta çaglarda olan insanlara yönelik olması şart. - Erzak üretim süresini kısaltma -...
  5. Ballistic

Yükleme Ekranı

1-2 gündür yükleme ekranında çok fazla bekletiyor oyuna yeni girerken veya dünyalar arası geçişlerde normalde 3-5 saniyede geçiyordu ama şu an 60saniyeyi aşıyor diyebilirim. Nedeni nedir veya bir çözümü var mıdır?
  6. Ballistic

Geliştiricilere İletildi Sosyal medya etkinlikleri

Ben ve birkaç arkadaşım artık sosyal medyada( Facebook,instagram,Youtube,) açılan etkinliklere katılmama kararı aldık. Nedeni de sonuçların hiçbir zaman açıklanmaması. Instagram sayfasına 'etkinlik sonuçları ne oldu kim kazandı herhangi bir video veya canlı yayın göremedim' diye sorduğumda 'biz...
  7. Ballistic

Kabul Edilmedi Olaylar

Keşke kültürel yerleşkelerde de olay bulabilme ihtimalimiz olsa. Bütün gün boyunca sadece bir tane olay çıktı o da beyaz gemi. Cidden etkinlik zamanları vanalar kısılıyor sanırım.
  8. Ballistic

Kural ihlali

Bir oyuncunun kural ihlali yaptığında ceza alma olasılığı bulunduğunu devirle alakası olabilir mi? Oyunu 40 gündür oynuyorum 1 hafta önce komşularımda bir gariplik farkettim 2 oyuncu (isimleri neredeyse aynı) bütün devasa binalara giriyor,takip ediyor ve kazançlı şekilde ayarlayıp geçiyor. İlk...