• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Ballistic

Geliştiricilere İletildi mouse auto clicker etkisiz bırakma taktiği

Abi oyunda yinelenen görevleri random yapma imkanları varken onu bile ellemeyip oto clickle puan ve ürün kasmalarına göz yumuyorlar xd
  2. Ballistic

Oyun sistemine aykırı/kapandı Galata Kulesi yanlış çağda kuruluyor

Galata Kulesi geç dönem orta çağ binası olması gerekmiyor mu? Neden erken dönem orta çağda kuruyoruz ?
  3. Ballistic

Kabul Edilmedi Lsa hakkında

+1
  4. Ballistic

Raporlandı Avatarların antikacıda çıkması

++++ Katılıyorum..
  5. Ballistic

Güncelleme Güncelleme 1.226

"Şehir sınırları güncellemesi" geçtiğimiz çağların teknosuna genişleme konulacak mı yani biz bu genişlemeleri kullanabilecek miyiz madalya,elmas tekno gibi gelişmeler sabit çaglara gelecek mi yoksa şato gibi vasatin üstünde pay to win diye bağıran yeni bir bina getirip 20bin Tl karşılığında 3...
  6. Ballistic

Geri Bildirim Şato Sistemi Geri Bildirimleriniz

Oyun içi alınlar nekadar puan veriyor. Şu an oyunda 5 seviye veya üstü hesaplar var bizim tahminen eksizsiz saldırı,müzakere ve günlük görevleri yaparak 37.5 günde gelebilecegimiz bir yere nasıl sadece elmas aldı diye 1 günde gelebiliyorlar. Oyun artık pay2win diye bağırmaya başladı farkında...
  7. Ballistic

Geri Bildirim Güncelleme 1.214 Geri Bildirimleriniz

Oyundan atma sorununu geçtim artık lsada 10v10 savaşlarda tamamen kitleniyor 3-5 savaş anca cıkarabiliyoruz.
  8. Ballistic

Çeviri Hatası Oyunumuzdaki tercüme ve yazım hataları

Alcatraz saldırı bonusu veriyor gösteriyor
  9. Ballistic

Çeviri Hatası Oyunumuzdaki tercüme ve yazım hataları

İskenderiye Feneri seviye atladığında verdiği ürün azalacak gösteri
  10. Ballistic

Geri Bildirim Güncelleme 1.211 Geri Bildirimleriniz

Mobilde herhangi bir sohbet sayfasını yukarıya kaydırdığımızda durduramıyoruz kendisi yukarıya cıkmaya devam ediyor. Bu sorun ne zaman düzeltilir çok sinir bozucu oluyor bazen
  11. Ballistic

Hata Değil Antikacı yine bildiğimiz gibi :)

Bu fiyat doğru mu? ve bu bina yeni gelecek etkinlikte eklenmeyecek miydi?
  12. Ballistic

Geri Bildirim Güncelleme 1.208 Geri Bildirimleriniz

Ben antikacıda nöbetci yerleşimi, taktik uzmanı gibi binalar gördüm. Bunlar hep var mıydı yeni mi geldi yoksa benim gözümden kaçan güncelleme mi oldu? Bir de antikacıda çıkan binaların tam listesi var mi nerden bulabilirim
  13. Ballistic

Geri Bildirim Güncelleme 1.208 Geri Bildirimleriniz

Betada etkinligin mobile geç gelmesi sorununu ben de yaşadım ve araştırdım. Beta mobilde sistem şöyle işliyor sanırım. Etkinlik başlıyor bütün sunuculara güncelleme gelesiye kadar mobile etkinlik gelmiyor. Mesela şu an yaz etkinligi başlamış olması gerekiyor ama mobilde böyle bir etkinlik...