• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. refocus

FORGE OF EMPIRES TÜRKİYE BULUŞMASI

Arvahall – Brisgard – Cirgard – Dinegu – East-Nagach – Fel Dranghyr Forge of Empires Türkiye oyuncuları olarak buluşuyoruz.. Aileniz ve çocuklarınızla katılabileceğiniz bir etkinliktir. 2 Temmuz Cumartesi 14.00 – Etkinlik alanında toplanma Masa Tenisi Dev Jenga Sürpriz Etkinlikler 18.00 –...
  2. refocus

Kabul Edilmedi Güncelleme 1.197 - İsim Değişikliği Önerisi

Yeni güncelleme ile, 180 günde 1 kere olmak üzere, yılda 2 kere isim değişikliğine izin verilmekte. Fakat oyunun hatırasına aykırı olarak, bir çok ikili ilişki de karmaşa yaşanacağını düşünüyorum. Bununla ilgili bir önceki ismin 180 gün boyunca oyuncu açıklama kısmında görünmesi, oyuncuların kim...
  3. refocus

Komşular

Komşular en son 28 Aralık 2020 tarihinde değişmişti. Sonrasında 4 Ocak 2021 tarihinde tekrar değişti.. Bu olağan dışı komşu değişimi bir kereye mahsus muydu? Bu gece komşular değişecek mi? Yoksa haftaya mı değişecek? Destek ekibine 5 gün önce yazmış olmama rağmen hala bir cevap alamadım...
  4. refocus

Otomatik Ordu Seçme

Merhaba, arkadaşlarımdan birine "Otomatik Ordu Seçme Özelliği" gelmiş. Fakat ne loncada ne de başka kimsede duymadım bunu.. Bu özellik nedir ? Bize de gelecek mi ?
  5. refocus

Kabul Edilmedi Yeni Devasa Bina

Son zamanlarda etkinliklerden gelen binalar, Cila/Motive edildiğinde yağmalanmıyorlar. (Kış Trenleri, Zeplin vb.). Oyuna en son gelen Galata Kulesi de yağmayı belli bir şansla engelliyor. Bir nevi saldırı mantığından çok savunma mantığındaki oyunculara yönelik yenilikler bunlar. Aynı mantıkla 2...