• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Kesinlikle hırsızlık, hem oyunda üretim hem de gerçek hayattaki emek hırsızlığı.
  2. Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Yeni başlayan derken, misal ben 6 aydır oynuyorum, şehrimi yağmalayan adam 18 aydır oynuyor. Dediğim gibi benden kaç çağ ilerde, yüzde bilmem kaç yüz saldırı ve savunması var. Ben bu adama karşı ne yapabilirim? Sadece binalarımın yağmalanmasını izlerim, eğer zamanında üretimleri toplayamadıysam.
  3. Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Bence bu mantıkla oyun olmaz. Oyuna sonradan başlayan oyuncuların şevki kırılıp oyun bıraktırıldığında FOE için bir kayıp değil mi? Bence güçsüz güçlüye ezdirilmemeli, oyuna sonradan başlayan bir seviyeye kadar korunmalı.
  4. Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Oyunun en saçma işi yağmalama bence. Güçlünün güçsüzü ezdiği, emek verip kazandığı malları elinden alması, oyuna ne katıyor anlamıyorum. Madem saldırı ve yağmalama olacak, oyuncu kendisine yakın güçte birini taktikle yenip öyle yağmalasın. Kendisinden güçsüz adamı yağmalamasına izin vermesin...
  5. Benim açımdan oyunda yapılması gerekenler

9. madde kesinlikle değerlendirmeye alınmalı. Görev ve ödül sistemi çok adaletsiz. Örneğin günlük görevde kiraz bahçesi setinden parçalar gösteriyor, en sona da 10 ilerleme puanı ekliyor. O kadar uğraşıp görevi bitiriyoruz, "Al sana ilerleme puanı." dalga geçer gibi. Bence görevlerde set parçası...
  6. Kabul Edilmedi Oyun Ticaret Sistemi

1. Maddeye kesinlikle katılıyorum. Oyuncular arası ticaret oyuncular arası iletişimi de geliştirir. Arkadaşlarla sadece motive et, cilala, tavernaya otur, daha işim kalmadı olayı olmaz.
  7. Olimpiyat Hazinesi Geliştirmesi Yetersiz Kalanlar

Arkadaşlar arası takas seçeneği çok mantıklı ve kesinlikle gerekli. Oyun içi arkadaşlığı ve dayanışmayı geliştirir, arkadaşlık sadece taverna ve yardımdan ibaret olmaz .
  8. GÜNLÜK MÜCADELE

Aynen dediğiniz gibi. Günlük mücadelede benden 220 ürün toplamamı istiyor ve bana 22 saat veriyor. 4 ürün binası ile 8 saatlik üretimle 40 ürün geliyor. 220 ürün için 5 defa 8 saatlik, 1 defa da 4 saatlik üretim yapmam lazım. Oldu sana 44 saat. :D Ekstra üretim binası yapmak için şehirde yer...