• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Foe Webte Çok Kasıyor

Microsoft storeden yükledim operadan giriyorum hep aynı çok geç yükleniyor bir savaş yapıyorum 30 saniye sonra sonucu geliyor net hızım 100mbit pc rtx 3060 r5 3600
  2. Microsoft Store FOE Hesap

Selam. Microsoft Store üzerinden FOE indirdim. Fakat hesabıma giriş yapmak istediğimde hesap girişi yapabileceğim bir yer yok.
  3. Daha önce önerildi-kapandı Dünyalar arası LSA şampiyonluk turnuvası

Her dünyada vardır en güçlü lonca. Düşünün Dineguda 4.5 lonca birleşip, 1 loncayı platine düşürmeye çalışıyor sonuç 2. bile yapamıyorlar. (2. ile aramızda 100k puan farkı vardı :D ) 3 ayda bir şampiyonluk turnuvası olsun. Her dünyanın en güçlü loncası LSA da savaşsın.
  4. Xiaomi Telefonlardaki LSA Sorunu ve Takılma

Selam. Xiaomi marka telefonlarda lsada kasma yaşanıyor. Eski telimde xiaomi idi. Eskidi herhalde o yüzden kasıyor sanıyordum. Yeni xiaomi telefon aldım amiral gemilerinden. Yine kasmalar yaşanıyor. Sadece LSA üzerinde kasma oluyor oyun içinde herhangi başka bir sıkıntı yok. Birde internet...
  5. lsada telefon kendinden geçiyor

Tüm oyunda sıfır sıkıntı gelgelelim lsada telefon kendinden geçiyor kasıyor donuyor. Bazen yapıyor bazen hiç yapmıyor sorun nerede olabilir ?
  6. Gerçekleşti Ordu ekranına haydut için sekme.

Bu bir gerçektir oyuncuların %95 i 1-2 asker gerisi haydut şeklinde saldırır. Gelgelelim haydut yaya bir asker. Elimde çağımdan 10 tane yaya asker olsa haydutlar kenara kayacak. Kaydır haydut al uğraş. Şuan öyle mesela. Bunun yerine ordu ekranına haydut için bir sekme koysanız haydutlar orada...
  7. saçma sapan banlar

Yönetici arkadaşlar şu ban atan arkadaşlara müsait olunca Türkçe dersi verir misiniz ? Her şikayete ban atmayı bıraksınlar. Yazı yazıyorum, adam bildir diyor sonra ban yiyorum. Böyle saçmalık mı olur ?
  8. Oyuna yeni başladım lonca arıyorum

Tüm dünyalarda oyuna yeni başladım lonca arıyorum
  9. hesabın hacklenip köy silinmesi

arkadaşlar diyelim birisi hesabımı hackledi ve herşeyimi sildi geri getiriyormu destek birimleri yedeklemesi yapılıyor mu yani
  10. Hangi binama öncelik vereyim ?

Arkadaşlar castel-zeus-aachen-gözlemevi-alcatraz 10sv ark 11 şuan 12 yapıyorum. Devam edeyim mi ark basmaya ? birisi ilk cape 60 yap sonra ark bas dedi cape 60 yapana kadar arka yüklensem daha mantıklı değil mi ?
  11. 1 fp kala bina neden bitirilmez

Geçen ben yaptım :D bugünde arkadaşım. Uyardılar. Bunu sadece düşmanlar yapar diye. Diyelim 2000fp istiyor bina 1999'da bırakıyorlar. Neden 1 fp kala bina bitirmiyor bazı kişiler.