• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Foe Webte Çok Kasıyor

Sorunum hala devam ediyor. Chrome indirdim denedim yine yavaş. Opera yavaş. MStore'dan inen uygulama da yavaş. @sleeplesslady
  2. Foe Webte Çok Kasıyor

Microsoft storeden yükledim operadan giriyorum hep aynı çok geç yükleniyor bir savaş yapıyorum 30 saniye sonra sonucu geliyor net hızım 100mbit pc rtx 3060 r5 3600
  3. Microsoft Store FOE Hesap

oldu çözümü şu oyunu silin bida kurun :D
  4. Microsoft Store FOE Hesap

5. Microsoft Store FOE Hesap

çıkmıyor
  6. Microsoft Store FOE Hesap

Selam. Microsoft Store üzerinden FOE indirdim. Fakat hesabıma giriş yapmak istediğimde hesap girişi yapabileceğim bir yer yok.
  7. Günlük görev iptal etme kotası !!!

usta nasıl bir sabır ver sende ben yinelenen görevi 2 kez yapıyom sıkılıyom :D
  8. Xiaomi Telefonlardaki LSA Sorunu ve Takılma

hocam videoda anlaşılmıyor ki sadece zafer yazısında çöktüğü anlaşılıyor :( ama gerçekte çok beter lsa zamanı pcye geçiyorum düşünün artık
  9. Xiaomi Telefonlardaki LSA Sorunu ve Takılma

@xmen Cihaz: Xiaomi POCO X3 NFC Sürüm: MİUİ 12.0.8 Global Android: 10 QKQ1.200512.002 Kasma Videosu:
  10. Oyun sistemine aykırı/kapandı LSA da saldırı cezası düşmesi !

Elmas ürün fp asker geliyor. Arada -1 -3 -5 gibi zaiyat azaltıcı gelse güzel olur
  11. Daha önce önerildi-kapandı Dünyalar arası LSA şampiyonluk turnuvası

Her dünyada vardır en güçlü lonca. Düşünün Dineguda 4.5 lonca birleşip, 1 loncayı platine düşürmeye çalışıyor sonuç 2. bile yapamıyorlar. (2. ile aramızda 100k puan farkı vardı :D ) 3 ayda bir şampiyonluk turnuvası olsun. Her dünyanın en güçlü loncası LSA da savaşsın.
  12. İlgi çekmedi/kapandı Buzul çağ ve Okyanus çağ önerim..

buzula geçtim günde 60-70 prometyum toplamayla çağmı biter hele okyanusu düşünemiyorum artık .d
  13. oyuna yeni başladım lonca arıyorum

oyuna yeni başladım lonca arıyorum
  14. Xiaomi Telefonlardaki LSA Sorunu ve Takılma

Selam. Xiaomi marka telefonlarda lsada kasma yaşanıyor. Eski telimde xiaomi idi. Eskidi herhalde o yüzden kasıyor sanıyordum. Yeni xiaomi telefon aldım amiral gemilerinden. Yine kasmalar yaşanıyor. Sadece LSA üzerinde kasma oluyor oyun içinde herhangi başka bir sıkıntı yok. Birde internet...
  15. Raporlandı LSA'da Son Savaşı Yapanın Görülmesi

Oyuna yeni başladım lonca arıyorum
  16. Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

10*6 yer kaplıyor çok fazla :(
  17. lsada telefon kendinden geçiyor

Tüm oyunda sıfır sıkıntı gelgelelim lsada telefon kendinden geçiyor kasıyor donuyor. Bazen yapıyor bazen hiç yapmıyor sorun nerede olabilir ?
  18. Kapandı Devasa kilitlemenin önüne geçilmeli

strateji oyununda strateji kalksın diyorsun yani :D binanıza sahip çıkın bu kadar basit kilit dediğin olay 30-60 arası tek başına 60 + 2 ortak sayesinde yapılacak şey. 30+ sonrası binanı bitir 123 bul sonra bina aç sen 60 a kadar açıp bina bitince sıralar boş dersin dolmaz bizde basarız kilidi :)
  19. Gerçekleşti Ordu ekranına haydut için sekme.

Bu bir gerçektir oyuncuların %95 i 1-2 asker gerisi haydut şeklinde saldırır. Gelgelelim haydut yaya bir asker. Elimde çağımdan 10 tane yaya asker olsa haydutlar kenara kayacak. Kaydır haydut al uğraş. Şuan öyle mesela. Bunun yerine ordu ekranına haydut için bir sekme koysanız haydutlar orada...