• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Estergon.

Geri Bildirim Forge Bowl 2021 Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Admin'im iyi güzelde geçen seneki binalar çok oyuncuda yarım. Bu sene de farklı binaları veriyorsunuz. En azından önceki binalara ait geliştirme kitleri antikacıda çıksa iyi olacağını düşünüyorum Mesela Olimpiyat Hazinesi geliştirme kitleri gibi.
  2. Estergon.

Devasalarda kilit sorunu

Aksak Timur, Akşehir’e gelirken yanında bir de erkek fil getirmiş. Fil bu, bağ bahçe tanımıyor, önüne gelen yeri talan ediyormuş. Bununla kalsa iyi, Akşehirliler fili beslemek için ambarda, kilerde ne varsa tüketmişler. Bakmışlar böyle olmayacak, Hoca’ya: Hoca önde, Akşehirliler arkada, huzura...
  3. Estergon.

Devasalarda kilit sorunu

Bu konu daha önce açıldı ama sataşmalar nedeniyle kapatıldı. Lütfen bu başlıkta aynı şeyleri yaşamayalım. Devasa binalarda kiliti sorun olarak kabul etmek gerekiyor. Eğer bunu sorun olarak kabul edersek çözüm de aranması lazım. Neden sorun: Binası kilitlenen oyuncu, fp olarak zarar edenlerin...
  4. Estergon.

Gerçekleşti Ordu ekranına haydut için sekme.

Sancar, düşüncen güzel de bu tür detaylarla uğraşacaklarını sanmıyorum. Hele Allobar'ın talebi, senin ki gibi oyuncuya hız kazandırır. Şimdi soru şu; Bu tür hızları, oyunda zaman geçirilmesini isteyen yapımcılar ister mi? :cool:
  5. Estergon.

Hangi dünyada? :cool:

Hangi dünyada? :cool:
  6. Estergon.

Antikacı ihaleleri

Yukarıdaki mesajı 1 hafta önce yazdım. Bunlar bizim sorunlarımız ama öyle düşünmeyen oyuncuları görmeye devam ediyorum. Dün bir binayı sistem 8100 den satıyordu. Yani almak isteyen tıklayıp alabilirdi. Bu gün sistem aynı ürünü ihaleye koydu ve teklifler 20-30-40 binlerde... Söylenecek çok şey...
  7. Estergon.

Antikacı ihaleleri

Bir süredir gözlemlediğim kadarıyla antikacıda teklif veren bazı oyuncular ürün fiyatını çok yükseltiyor. Aynı ürünü biz satmaya kalktığımızda 1000 liraya alan sistem kendi satmaya kalktığında 5.000 liradan hatta bir çok üründe daha da yüksek ihaleye koyuyor. Bu yetmezmiş gibi bazı antikacı...
  8. Estergon.

Olimpiyat Hazinesi Geliştirmesi Yetersiz Kalanlar

Antikacıda geliştirme kiti olarak çıkması son derece güzel olur.
  9. Estergon.

devasa binalar için öneri

Bu teklifi be de destekliyorum.
  10. Estergon.

Envartere eklenecek binalar,

Haklısın. Burada yazılanların okunduğu ve yapımcılara fikir verdiğini düşünüyorum. Önemli olan fikir üretilmesi ve katılımın sağlanmasıdır.
  11. Estergon.

Ozalit teminin edememe

Benim bazı devasalarda tüm ozalitler yerlerine oturdu. Yani üstüste gelen ozalit hiç olmadı. Ama bu her zaman ne yazık ki olmuyor.
  12. Estergon.

Envartere eklenecek binalar,

Kullanımdan kaldırdığımız binaların antikacıda satışı gerçekten güzel olur. Ayrıca teklif verdiğimiz zaman son 30 sn. içinde yeni teklif geldiğinde sayaç tekrar 30 sn. uzuyor. Bunun 3-5 defa olması anlaşılabilir ama sürekli olması rahatsız edici. Yani sınır olmalı. Kolay gelsin.
  13. Estergon.

Lonca Savaş Alanı Sorular

Zaten ikisi de savaş. ;):D Şaka bir yana bu tür durumlar nedeniyle bozulan evlilikler duydum. Oyunun yeri ile evdeki sorumluluğu karıştırmamak lazım. Kısaca oyunu eğlence olarak görmek lazım.
  14. Estergon.

Araştırma Teknoloji Ağacı geri bildirimleri

Bana da çok karışık geldi.