• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Yorgun Mermi

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

Programları ve multi hesapları çöp etmesi açısından başarılı buldum. 40-50 kişi savaştığını iddia eden loncalar ortada görünmüyorlar. Ama hala bugları var. Biraz da karmaşık. Zamanla düzelip güzelleşecektir diye ümit ediyorum.
  2. Yorgun Mermi

Eyaletlerde Bilgi Butonu

Üzerine tıklanınca, lonca savaş alanında eyalet aktif olduktan sonra hangi loncadan kimin kaç savaş yaptığını gösteren bir ekran açan buton olursa faydalı olur.
  3. Yorgun Mermi

Cilalama / Motive etme ile ilgili

Koca koca etkinlik binalarının olduğu şehirde 1x1 alan kaplayan kıvılcım doğan kuleleri öncelikli motive ediliyor. Hangi mantıkla böyle bir sıralama yapılır anlamak mümkün değil. Bu oyunun cm sıralaması tam bir saçmalık.
  4. Yorgun Mermi

Etkinlik Yaz Etkinliği 2023

8. görevi yaptıktan sonra ödül toplanmıyor. Topla düğmesine basınca ekran bu şekilde kalıp ilerlemiyor.
  5. Yorgun Mermi

Forge Bowl 2023

Sanırım adminlerimiz etkinlikle ilgili bilgi yazmayı unuttular. Konuyla ilgili etkinlik başlamadan bir bilgi verilir umarım :D
  6. Yorgun Mermi

Raporlandı Kullanıcı adı değişiklikleri

Hatta kullanıcının adına tıkladığımızda en azından bir önceki kullanıcı adını gösteren bir şey olsa güzel olurdu.
  7. Yorgun Mermi

Geliştiricilere İletildi Oyun Güvenliği

Foe hilelere karşı önlem alırken.
  8. Yorgun Mermi

Geri Bildirim Arkeoloji Etkinliği 2022 Geri Bildirimleriniz

Takvim toplama ödülü güzelmiş. Bokböceği lordu avatarı veriyor. Çok azmettirici bir ödül :D
  9. Yorgun Mermi

Duyuru Forge Bowl Etkinliğinin Hatayla Başlaması

Oyuna erken başlatılan bu isimler kimlerdir. Açıklansın.
  10. Yorgun Mermi

Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

Aşağı yukarı 60 mum, 25er el feneri ve kandil harcadım 1 tane bile botanik kubbe çıkmadı. Boşa kürek çekiyoruz.
  11. Yorgun Mermi

Geri Bildirim Güncelleme 1.214 Geri Bildirimleriniz

Kıtayı bitirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu kadar tadını kaçıracağınıza komple kaldırın.
  12. Yorgun Mermi

İlgi çekmedi/kapandı ilerleme puanı stok binası

Fp depolamanın en güzel yolu başka arkadaşların binalarına yardım etmektir.
  13. Yorgun Mermi

Hata Değil Mesajlaşma gruplarımız siliniyor.

Yeni mesajlaşma sisteminde lonca sekmesinde açtığımız gruplar kendiliğinden siliniyor. Sosyal sekmesinde böyle bir sorun olmadığı için şimdilik oradan devam ediyoruz ama lonca ile ilgili konuları lonca sekmesinde açmayı tercih ederiz.
  14. Yorgun Mermi

LÜTFEN GÖREVLERDE TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA GÖREVİ VERMEYİN !!!

Ben günde en az 2 defa topluyorum tavernayı. Arkadaş listenizde temizlik yapma vaktiniz gelmiş.
  15. Yorgun Mermi

Geri Bildirim FoE Futbol Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Geliştirme kitlerinin hepsini tamamlamak mümkün görünmüyor. Binalardan sadece birini kurup son seviyeye getirdikten sonra diğeri için 1 sene beklicem:(
  16. Yorgun Mermi

Kabul Edilmedi Oyun Ticaret Sistemi

5 tanesinden biri seçilecek olursa 3 derim.
  17. Yorgun Mermi

Kabul Edilmedi lonca seferleri güncellenmesi gerekiyor

Şehri kutsal gökyüzü bekçisi, ayin ateşi vs. ile doldurursak çok faydalı bir güncelleme olur. Fakat verdiğiniz alanda bu kadar binayı kuramayacağımıza göre gene işe yaramayan bir güncelleme olacak. Bari 5-6 seviye yükseltme yapabilseydik bir işe yarardı.
  18. Yorgun Mermi

Lonca savaş alanında elmas kullanımı

Güzel fikir. Umarım ilerleyen zamanlarda uygulanır.
  19. Yorgun Mermi

PvP Adaletsizliği

O zaman bu arkadaş zoru başarmış. Postmodern çağdayım karşımda okyanus geleceğinden birlik var.
  20. Yorgun Mermi

PvP Adaletsizliği

PvP için yeni bir düzenleme gerekli. 5 çağ üstümdeki oyuncu bana saldırabiliyor. Benim ne kendimi savunma şansım var ne de misilleme yapma şansım. 1 çağ üstten saldıranlar oluyordu ama 5 fazla abartılı.