• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Reren.T.

Anket 2021 Bahar Etkinliği Anketi

Leş gibi bir etkinlik oldu. Fenerleri dilek kuyusu için biriktirdim 6000 küsür fenere 1 tane dilek kuyusu çıktı. zıplama için 50-150 arası fener istiyor ama olaylardan çıkan fener "3" Ne kadar ayıp.
  2. Reren.T.

Raporlandı Devasaları depolama

Devasalara çok emek harcıyoruz, emeklerimizi çöpe atmak istemiyoruz.
  3. Reren.T.

Anket Güz Etkinliği 2020 Anketi

Bütün malzemelerden olup da tek bir malzeme yetersizliğinden 3 gün boyunca pasta yapamadım. en iyi pastacıdan, profesyonele sonra da çırak'a düştüm. Neden uğraştık ki? Etkinlik süresi çok uzun olmuş, çok sıktı. Genel olarak başarısızdı. tek olumlu yanı ve tesellisi Hasat ambarı ve hasat...
  4. Reren.T.

Geri Bildirim Güz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Aşırı derecede berbat bir etkinlik olmuş. 3 gündür 1 pasta yapamayarak en iyi pastacıdan çırağa düştüm. elimde her üründen 6-7 tane var ama 1 ürün eksik diye oyun 3 gün tıkanmamalı. Ayrıca süresi çok uzun çok saçma olmuş. ödüllerde güz değirmeni ve eylül kır evi 1 kere ucundan gösterildi kimse...
  5. Reren.T.

ꕥ İsim Değiştirme Hakkında ꕥ

Nasıl ve nereden, değiştirebiliyoruz peki?
  6. Reren.T.

Anket FoE Futbol Kupası Etkinliği 2020 anketi

Özel binalar etkileyici fakat maçlardan elim hep boş döndü. günde verdiği 3-4 maç biletiyle oynayıp biletin yarısını rövanşta mağlup oluyorsun elde geriye bir şey kalmadı.
  7. Reren.T.

Forge Bowl 2020 etkinlik anketi

Oyun çok sıkıcı olmaya başladı. ilgimi çekmiyor artık. 3 çağ atladım 5 elmas kazandım. Almıyorum arkadaş elmas falan. hatta devredeceğim birine.