• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. KaanSide

Mesajınızı şimdi gördüm mailime giri kontrol ettim ama astroid güncellemesi dışında tarafıma...

Mesajınızı şimdi gördüm mailime giri kontrol ettim ama astroid güncellemesi dışında tarafıma gelen bir mail olmamış. Bundan sonra da gelse süresi sona ermiştir. Teşekkür ederim.
  2. KaanSide

Bana da gelmedi ve nereye sormam gerektiğini bilmiyorum :) Tek dünyada oynuyorum.

Bana da gelmedi ve nereye sormam gerektiğini bilmiyorum :) Tek dünyada oynuyorum.
  3. KaanSide

Komşular

Merhaba, aklıma takılan bir durum var. Kabaca anlatım ile, ''İki haftada bir yeni medeniyetler keşfedildi adı altında komşularımız değişmekte''. Yeni komşuların oluşturulmasında, adaletsizliği engellemek amacıyla aynı çağ oyuncuları arasından olacağına dair yazılar okumuştum ya da anlatılmıştı...
  4. KaanSide

GvG iyileştirme ve yenilikleri geri bildirimleriniz

https://forum.tr.forgeofempires.com/index.php?threads/mobilden-sava%C5%9F-hatas%C4%B1.9646/#post-61249 Teknik hatalar bölümüne yazmıştım ama belki de yeri burasıdır. Güncellemelerden sonra olduğunu tahmin ediyorum. Telefondan savaş yapılamıyor. Teşekkür ederim.
  5. KaanSide

Çözüldü Mobilden Savaş hatası

Merhaba, aynı hata birkaç gündür devam etmektedir. Lonca seferi ve görev için savaş seçeneğine girdiğimde, oyun kendini kapatıp ana ekrana (oyun şifre giriş sayfası) dönüyor. Bilgisayarda bu hata ile karşılaşmadım. İyi çalışmalar dilerim.
  6. KaanSide

Çözüldü Mobilden Savaş hatası

Merhaba, telefonumdan savaşmak için tıkladığımda şifre sayfasına dönüyorum. Dinegu KaanSide İyi çalışmalar dilerim.
  7. KaanSide

2019 Bahar etkinliği anketi

Ticket içeriği paylaşmak yasaktır.
  8. KaanSide

Bağlı kalan fpler

Mantıklı, 4 aydır aktif bir oyuncuda fp lerim bekliyor. Nedense bitirmiyor :) Bunu da düşünmek lazım :)
  9. KaanSide

2019 Bahar etkinliği anketi

Etkinliğin, çok verimli geçtiğini söyleyemem. Şöyle ki; * Oyuncu arkadaşlarım ile muhabbetlerimde, bazı arkadaşların topladığı ağaçlarda 50-100 arası fener çıktığını öğrendim. Şu ana kadar bende genel olarak 3-5-10-20 fener denk geldi. Online süremin de yeterince fazla olduğunu da düşünüyorum...
  10. KaanSide

2018 Kış Etkinliği

Adresi verirseniz bizde kendi aramızda paylaşabiliriz :)
  11. KaanSide

Tarihi Görev Dizisi : Cengiz Han

Fotograf ektedir.
  12. KaanSide

Tarihi Görev Dizisi : Cengiz Han

İlk görevi tamamladım ve görevlerin tamamı bitmiş gibi mesaj çıkıyor. Dinegu = KaanSide
  13. KaanSide

Güncelleme 1.130

Çok güzel bir oyun, geliştirmeye devam etmeniz ve yenilikleri bize kazandırmanız sürekli takipte kalmamı sağlıyor. Bundan bir önceki güncelleştirme galiba 2 temmuzda yapılmıştı. Fakat o güncelleştirmeden beri oyunda donma ve ağırlaşma başladı. Bazen bir ikonu tıkladıktan sonra, 15-20 sn kadar...
  14. KaanSide

Devasalara atılan ve dönmeyen fpler..

Kesinlikle katılıyorum, bu konuda bir geliştirme yapılmalı.
  15. KaanSide

Günlük Görevler Hakkında

Bugünden itibaren günlük görevleri bitirmeme kararı aldım. Tüm görevleri yapıyorum; 24 saat içinde 10 larca askerim ölüyor tekrar üretiyorum, müzakerelerde 100 'lerce maden harcıyorum, hazineye 400 ürün bağışlıyorum, devasa binalara 10 'larca fp harcıyorum, sektörleri ele geçirmek için ve...
  16. KaanSide

Günlük Görevler Hakkında

Bugün aynı durumu yine yaşadım. Hint sarayı ve bahçeleri seçeneklerine rağmen görev sonunda 10 fp, 7.gün görevini bitirdiğim için, sandığı açtığımda da yenileme kiti kazandım. % bölümlerinde sıkıntı olduğunu, tamamen en alttaki ödülü kazandırmaya yönelik olduğunu düşünmeye başladım
  17. KaanSide

Günlük Görevler Hakkında

Öncelikle bu oyunu oynamama vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Sorunuma gelirsem; https://forum.tr.forgeofempires.com/index.php?threads/g%C3%BCnl%C3%BCk-m%C3%BCcadele.8726/ Günlük görevleri hiç aksatmadan aylardır oynuyorum ve tamamlıyorum. Sanırım aylardır sadece 2 veya 3 defa görevleri...
  18. KaanSide

Tarihi Görev Dizisi : Rosa Parks

Bekliyoruz, henüz görevler açılmadı.