• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Black.DEVIL

HİMEJİ DEVASA BİNASI

Cevap veremedim bi türlü :D Aynen mobilden giriyorum ben ve sizin attkğıjız resimdeki gibi olursa güzel ve şık gözükebilir
  2. Black.DEVIL

HİMEJİ DEVASA BİNASI

Merhabalar himeji binasının verdiği bonus ödüller bilgisi yazdığı bölüm az daha sola kaydırılıp tam ortada simetrik biçimde olsa daha güzel olıcağını düşünüyorum.
  3. Black.DEVIL

Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Kaybetmeye tahammülü olanlar her zaman kaybetmeye mahkumdurlar :D
  4. Black.DEVIL

Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Biliyorum siz adminler herzaman benim söylediklerimi kaileye aldınız sadece benimde değil tüm oyuncuların ama benim normal standart bi oyuncuya göre yönetim ve oyun koordinasyonu açısından bilgim biraz daha fazladır (ego yapmak için sölemiyorum) sadece ne demek istediğimi net açıklamak için...
  5. Black.DEVIL

Teknik Birime İletildi Göresel hatası

Diğer binalarıda kontrol ettim BAL LİKÖRÜ . BALTA USTASI falan olarda da durum aynı.
  6. Black.DEVIL

Teknik Birime İletildi Göresel hatası

Merhabalar kültürel yerleşim vikinglere ait olan canavar avcısı isimli binada üretim simgesi para olarak gözüküyor normalde canavar dişi orda olmaaı gerekmiyormu banamı öyle geliyor bilemedim bian. Bide yarın paramı veriyor yoksa canavar dişimi onu kontrol edicem merak ettim :D
  7. Black.DEVIL

Geri Bildirim Etkinlik Merkezi Geri Bildirimleri

O binayı sabırsızlıkla bekliyorum sabah uyandığımda gelmemiş olursa eğer tüm destek ekibine küserim darılırım bilmiş olsun ;)
  8. Black.DEVIL

Çoooook gördüm :D

Çoooook gördüm :D
  9. Black.DEVIL

Ohaa kullanıcı adını değiştirdim burdaki ismimde değişmiş

Ohaa kullanıcı adını değiştirdim burdaki ismimde değişmiş
  10. Black.DEVIL

Galata Kulesi

Eskiden gözüküyordu bayadır takip etmediğimden halen gözüküyor zannettim meğerse gözükmüyormuş galata yağmayı engellediğinde olay geçmişimde bişey yazmıyormuş sadece yağma başarılı olursa o gözüküyormuş komşularımdan 2 kişiye kendimi yağmalattırdım bunu görmek için
  11. Black.DEVIL

Galata Kulesi

Mobilde de gözüküyor
  12. Black.DEVIL

Unutmayın birgün seni seniyorum dediği gibi başkasına da diğicek ;)

Unutmayın birgün seni seniyorum dediği gibi başkasına da diğicek ;)
  13. Black.DEVIL

Çözüldü Görsel hata

Konu başlığını ÇÖZÜLDÜ diye değiştirebilirsiniz sorun düzeltilmiş tamda dediğim gibi elimde olan ürün arka planı yeşil olmayan ürünün arka planı kırmızı elinize sağlık iyi çalışmalar dilerim.
  14. Black.DEVIL

Daha önce önerildi-kapandı Lsa son savaşı yapan kim

Tartışmaya gerek yok ben olsam o kişiyi 1 uyarır 2 uyarır 3 uyarırım 4.de uyarmam atarım onunlamı uğraşıcam
  15. Black.DEVIL

Daha önce önerildi-kapandı Lsa son savaşı yapan kim

O Ozaman kesin reddedilir bu durum :D
  16. Black.DEVIL

Çözüldü Görsel hata

Tamamdır ama emin olabilirsiniz yeşildi bayadır bina kurmuyorum diye fark etmedim sanırım önceden geçenlerde himeji kurdum şaşırdım bian bu niye böyle falan oldum yıllardır mobil oyuncusuyum farklı bişe gördümmü dikkatimi çekiyor. Bu arada yönetim binasının adı halen ingiliççe :D
  17. Black.DEVIL

Çözüldü Görsel hata

Ewt yeşildi emin olabilirsiniz ha tabi sonrada demedilerse bundan sonra böle olucak falan o başka tabi
  18. Black.DEVIL

İlgi çekmedi/kapandı Günlük Görev Taverna Gümüşü Toplamak

Ohoo çok zevkli :D de sen benim Bde olsuğumu nerden biliyon :D
  19. Black.DEVIL

Çözüldü Görsel hata

Bu konu geliştiricilere iletildimi acaba ?