• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. M1 Grand

Daha önce önerildi-kapandı Ek üretim seçeneği hakkında

Merhabalar, Şehirde erzak, uzay üssünde ürün ve kültürel yerleşimlerde ürün binalarında sabit üretim saatleri bulunmaktadır. Oyuncular, belirli saat üretim yap tamamla kalıplarına sıkışmış durumda üretimlerini yapmaktadır. Oyuncuların istediği saatlerde üretim yapması oynanışı rahatlatacağı ve...
  2. M1 Grand

Anket 2021 Arkeoloji Etkinliği

Berbat bir etkinliği daha geride bıraktık, emeği geçen herkesi tebrik ederim..
  3. M1 Grand

Raporlandı Antikacı İle İlgili Önerilerim

Birikmiş ve kullanmadığımız birçok binanın özalitlerini, örneğin x200 x300 kadar özalitin de antikacıda satılmasını isterdim.
  4. M1 Grand

Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Sevindiğim tek konu, ülkemizin değerlerinden biri olan Ayasofyamızın yanında Galata Kulemizin de olması :)
  5. M1 Grand

Geri Bildirim Kültürel Yerleşim: AZTEKLER Geri Bildirimleriniz.

Diğer kültürel yerleşimlerinde kolay genişleme açarken, aztek yerleşiminde genişleme açılmasını zorlaştırmışsınız. Örnek vermek gerekirse diğer yerleşimlerde, 1 ürün 1 genişme şeklinde başlıyordu, akabinde 5 ürün 1 genişmele, 12 ürün 1 genişleme şeklinde devam ediyordu. Aztek yerleşiminde 1...
  6. M1 Grand

Anket Güz Etkinliği 2020 Anketi

Onur listesi ve yükseltmesi ödülünü bir kez daha koyabilirdiniz yeteri kadar toplayamadım :/
  7. M1 Grand

Gerçekleşti Kraliyet Hamamı

Öncelik cm onur listelerine verilmeli :)
  8. M1 Grand

Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

Genel olarak başarısız bir etkinlikti, atlıkarınca dışında kayda değer bir ödül yoktu. Zeplinin verdiği bonuslar düşük, görevler sıkıcıydı. Bol bol sıradan kil tabletler geldi ancak gümüş ve altın kil tablet neredeyse gelmedi sonuç olarak tarihçi görevini de yapamadım. Şat-mat bekleyenleri de...
  9. M1 Grand

Geri Bildirim Antika Satıcısı Yeni ve Eşsiz Ödüller Geri Bildirimleriniz

Herkese merhaba, Ödüller güzel, geliştirmeler güzel. Bunların yanı sıra pagoda, mihrap bahçesi, akıl hastanesi, kış treni, gözcü yeri ve olimpiyat hazinesi gibi binaların geliştirmeleri de gelecek mi?
  10. M1 Grand

Birikmiş özalitler hakkında

Merhaba Forge of Empires ailesi, Benim şöyle bir önerim olacak; devasa binalarda biriken özalitlerin, antikacıda satılmasını talep ediyorum. Örneğin 1 özalit 200 para getirsin. Saygılar, iyi oyunlar dilerim :)
  11. M1 Grand

katkıda bulunulan devasa listelerinin güncellenmesi

Kaç zaman önce aynı durumu ben de dile getirdim ama yapabilecekleri bir şey yokmuş ... :)
  12. M1 Grand

2019 Cadılar bayramı anketi

Olaylardan topladığımız 5 ve 10 şeker az geldi, şeker miktarı daha çok olabilirdi. Kitap miktarı az ve çeşitlerini bulmada zorlandığımı söyleyebilirim. Genel olarak başarılı ve keyifli bir etkinlikti. Bu gibi etkinliklerin gelmesi dileğiyle.. :)
  13. M1 Grand

Güncelleme 1.162

Yeni uzay çağı ne zaman gelir?
  14. M1 Grand

Vikingler

Bari şu yerleşimdeki engelleri kaldırın da millet rahat etsin.
  15. M1 Grand

Uzay Çağı: Mars Yorumları

Dünyayı yedik bitirdik şimdi sıra uzayda :) :)
  16. M1 Grand

Arkeoloji etkinliği yorumları

Etkinlik benim için verimli geçiyor, oynaması da hoş. Şehrimizin boş alanlarında parşömenler çıkabilseydi daha bir güzel olurdu :) Böyle etkinliklerin gelmesini temenni ediyorum.
  17. M1 Grand

Bağlı kalan fpler

Aynı durum bende de var. Ticket açıp adminlere yazdım ancak bağlı fp lerin iade edilmeyeceğini söylediler. Kaç ay geçti belki yıl oldu hala fp lerimi alamadım :)