• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Hata Değil Toplu kendine yardım kiti

Selam. "Toplu kendine yardım kiti" bir çok binaya etki etmiyor. Şehrimi toplamadan önce kullanıyorum ve bir kaç binanın motive olmadığını ve dolayısı ile ürün ve fp kaybım olduğunu görüyorum.
  2. Kültürel yerleşim

Limandaki toplam 5 kültürel yerleşimi bitirenler için hiç bir anlamı kalmadı. Kimse 50fp için o yerleşimleri tekrar oynamaz. Ya kaldırılsın yada yenisi eklensin.
  3. Teknik Birime İletildi Lonca seferi 5. seviye anlamsız ödül..

Her ikisi de aynı olan 2 ödül anlamsız olmuş. Herhalde bir tanesindeki parça sayısı farklı olmalıydı..
  4. Özellik Lonca Seferleri Seviye 5!

Savunma gücü düşük arkadaşların yakınmaları var hep. Benim oldukca iyi bir savunma gücüm var ve 5. seviyenin son 3 savaşı hariç otomatik savaşla geçiyorum. son 3 ü de müzakere ile. Biraz uğraşsam manuel savaşla geçerim, yada savunma gücüm arttıkca onlarda hallolacak. Panda tapınağı hem fp...
  5. unutulmuş tapınak

teşekkürler
  6. unutulmuş tapınak

Selam. Unutulmuş tapınak, aynı anda 2. cisi kurulduğunda etkisi x2 oluyor mu? Kurmadım ancak 2.cisi kurulabilir gözüküyor.
  7. Teknik Birime İletildi Taverna sayaç sıfırlanmıyor..

Taverna toplandığında 16/16 gözüken sayaç aynen kalıyor..0/16 gibi güncellemiyor. Ancak ekran yenilenirse düzeliyor..Güncellemeden önce toplandığında sayaç sıfırlanıyordu.
  8. Raylı top

bende ilkini boş geçiyorum ama bu sorunu ortadan kaldırmıyor. oto savaşta ilk atışı yapmıyor olabilir.. neyse düzeltsinler diye bildiriyorum.
  9. Raylı top

Bu raylı topun ilk atış hatası hala devam ediyor. Bugünde saldırdığım adamın defansında 8 gelecek iha sı vardı. Ben 1 raylı top 7 haydut saldırdım, savunma iha ları hamlelerini tamamlayıp sıra bana geldiğinde benim ilk top hiç bir iha ya atış yapmadı, üzerine tıklayıp onun atış sırasını boş...
  10. Lonca listesinde sıralama no hatası

İşlemler menüsünden genel sıralama açılıp kapatıldıktan sonra, ekranın altındaki komşu yada arkadaş listesinden, lonca listesine geçiş yapıldığında, resimlerin üzerinde loncadaki sıra no değil, genel sıralamadaki numara yazmaya başlıyor.
  11. Genel sıralama kendiliğinden açılıyor

Kendi köyümdeki büyük binalardan birine girince katkı sağlayanlar gözüküyor, buradan bir tanesinin resmine tıklayınca çıkan seçeneklerden "ziyaret et" dediğimizde ilgili kişinin köyüne giriyoruz, buradan geri dön dediğimizde kendi köyümüze dönüyor ancak genel sıralama listesini açarak:)
  12. Büyük bina listesi hatası

Desteklediğimiz büyük bina listesinde, mous ile katkı ödülü üzerine gelince hatalı ödül görüntüleniyor. Mesela bir tanesinde 6. sıradayım ama 40 fp ve 2 ozalit alacağım diye gösteriyor.
  13. Genişleme alanlarını da taşıyabilelim.

Nasıl ki, binaları, yolları vb. taşıyabiliyorsak, üzerini boşalttığımız, alanlarımızı da taşıyabilelim. Şehrimizi düzenlememize daha faydalı olur.
  14. Alkadraz verdiği asker

Alkadraz, pasif durumdaki binaların askerlerini vermesin. Böylece az da olsa alkadrazdan alınacak askerleri ayarlamak mümkün olur. Yani istediğimde şampiyonu pasif yaparak, alkadrazın şampiyon vermesini önleyebilmeliyim.
  15. Raylı top

Raylı top ilk atışta gizliliği gözardı etmiyor Hatanın tanımı :Savaşın başlangıcında, raylı top ilk atışta gizliliği gözardı etmiyor ve hayalet tank, uçan tank gibi askerlere atış yapmıyor. Ancak ikinci atış ve sonrasında düzeliyor ve atış yapıyor. Hatanın Ekran Görüntüsü : Hatanın tekrar...
  16. Komşu ve Arkadaş Listesi

Şimdide; arkadaş listesinde kime yardım et butonuna bassam, en başa dönüyor.