• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. roadfox

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

senelerdir bu oyunun içerisindeyim ilk defa böyle bir saçmalığa imza atıyorsunuz işim gücüm yok 0 dan 2.bir ülke kuracağımda tekrar taş devrine döneceğimde savaş yapacağım qantum değil taş devri hamlesi bu yaptığınız ve özellikle tecrübeli oyunculara saygısızlık + benim geç haberim oldu üründen...
  2. roadfox

Duyuru GvG Bugün Kapatılıyor!

senelerdir bu oyunun içerisindeyim ilk defa böyle bir saçmalığa imza atıyorsunuz işim gücüm yok 0 dan 2.bir ülke kuracağımda tekrar taş devrine döneceğimde savaş yapacağım qantum değil taş devri hamlesi bu yaptığınız ve özellikle tecrübeli oyunculara saygısızlık + benim geç haberim oldu üründen...
  3. roadfox

Cadılar Bayramı

Cadılar bayramı görevlerinde 5 saatlik 20 kez üretim yap denilmiş bir arkadaşımızda bunu görmüş ve uyarmış.....ama siz düzeltmeye zahmet etmemişsiniz acaba neden ? Duyarsızlıkmı ? Teknik imkansızlıkmı ?
  4. roadfox

Bu anlamda belli kriterler koyulur diğer forumlardada olduğu üzere ve arzu eden kendi fotosunu koyar oyun yapısıyla ne ilgisi var anlayamadım?Sonuçta kendisini yansıtacak ve öyle tanınacak bana çokta olmaz gibi gelmiyor ama ?
  5. roadfox

Uzun süredir oyundayım ve gereken zamanlardaki güncelleştirmelerle ve geliştirmelerle dahada zevk alarak hala devam ediyorum.Oyunu bir parça daha renklendirmek ve reel olması anlamında neden kendi fotolarımızı avatarımıza koyamadığımızı sormak istiyorum ve bunu bir öneri olarak sunuyorum.Teknik...