• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Geri Bildirim Forge Cuması 2021 Geri Bildirimleriniz

Resmen fahiş fiyatlar.Bu fiyatlarla forge cuması diosunuz hala
  2. 2019 Kış etkinliği anketi

nedense elmaslar karaborsa fiyatlardan dolayı almak istesen bile el yakıyor.Birde bu oyuna gece görünümü getirilmesi lazım
  3. Gece versiyonu

bu sadece benim görüşüm arkadaşlar ama bence gece verisoyunu gelmeli düşünsenize iskenderiye fenerinin yandığını gece çünkü bu kadar emek harcıyoruz bu oyuna yeni çağ ne zaman gelicek die sabırsızlanıoruz hepimiz bunu sizde biliosunuz destek istiorum ...
  4. Gece versiyonu

görsellik bence çok önemli bi oyun için öle deme kutsal çaydanlık
  5. Gece versiyonu

İlerki zamanlarda oyunumuzun gece görünümünü görebilirmiyiz acaba yani şehrimizdeki binaların ışıklandırılması sizce güzel olmazmıydı veya kendimiz ayarlasak istediğimiz gibi gece veya gündüz yapsak oyunumuzu daha güzel görünmezmiydi...
  6. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

kardşeim sorularıma cvp verdiğin için teşekkür ederim
  7. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

ya bide bakıyorum kardeşim mileet şahirlerine kilise dolduruyo sanki başka mutluluk veren bina yok
  8. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

ben görmemiştim bu konunun daha önce açıldığını ama çok yanlış o işaretleri koyuyosun neden sadece kilise yapıosun çok saçma
  9. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu zirve dönemindeki tek tanrili inançlarda neden sadece kilise var eğer böle bişey deniliyosa peki neden işaretlerde islmain simgesi olan hilal işareti var ve neden islamla ilgili bi yapi yok ben bunu merak ediyorum