• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Forge of Empires Forum

sleeplesslady
sleeplesslady
Sansürlemiş olsaydık, mesajınızı silerdik, ancak konu ile ilgili gerekli cevap verilmiş ve esas mesaj başlığından farklı bir alana doğru ilerlediği için konu kapatılmıştır. Ayrı bir mesaj başlığı açıp devam edebilirsiniz, ancak aynı cevabı vereceğiz. Ayrıca forum kullanan oyncularımıza koyun şeklinde benzetme yapmanız hoş olmamış.
sleeplesslady
sleeplesslady
Baskıcı bir politikamız olsaydı, emin olun forumda bununla ilgili çok yazışma görürdünüz. İki mesaj ile bizleri baskıcı politika uyguluyor olarak betimlemeniz de biraz ön yargı olmuş sanki
Deadwood22
Deadwood22
Konunun ilerlediği yönde hakan kullanıcısının konu hakkında yorum yapmasına izin dahi verilmeden konunun kapatılması söz konusu.. aynı başlıkta sizinle olan diyaloğumuzun sonlanmasının ardından hakanın kendi insiyatifi ile konu tekrar "ona" izah edilmiştir fakat aydınlanmasına ve fikrinin değişmesine imkan vermeden konu mühürlenmiştir..
sleeplesslady
sleeplesslady
Öncelikle bahsettiğiniz konu iki bir kaç kere belirttiğimiz gibi global bir Face etkinliğidir ve her ülkede uygulana kurallar dahilinde yapılmıştır ve face yarışmacılarımız da bunun bilincindedir, yıllardır bu şekilde face etkinlikleri düzenlenmektedir. Face oyuncularımızın oyuncu kimliklerini ele verebilecek her yöntemden kaçınılmaktadır.
Eğer konuya devam istiyorsanız ayrı bir başlık açıp devam edin
Deadwood22
Deadwood22
Face konusu hakkında sadece 1 doğru olduğunun ve doğru olanın sizin uyguladığınız yöntem olmadığı aşikar.
Deadwood22
Deadwood22
Diğer önemli nokta ise baskıcı politika olsa çok yazışma olur demiştiniz ve ben uzunca bir cevap yazmıştım :) ve "gene" sansür uygulayarak silmişsiniz (meraklısına). Demek ki diğer çok yazışmalar da bugün olduğu gibi silinmiş veya sansürlenmiş ki ben ulaşamıyorum :) Teşekkürler Ironlady..
sleeplesslady
sleeplesslady
sorarsınız buradan, şimdiye kadar ne kadar sansür uygulamışız, öğrenirsiniz. Uygun görmediğimiz tabirinize devam etmemeniz konusunda uyarmıştık sizi