• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mızraklar Tanklara karşı

• Konuyu başlatan Judas Priest
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar bu ne saçmalıktır. Ben Zirve dönem ortacağdayım, elemanlar tankla , garip garip bilim kurgu filminden çıkmış araçlarla bana saldırıyor birde yağma yapıyor. Bu oyunun bu saçmalığı nedir ? Aynı döneme ait oyuncuların birbiri ile savaşması gerekmez mi ? Böyle olacaksa bırakıp gidelim. Bunlarla mı uğraşıcam ya..

DeletedUser32937

Guest
Gayet haklı bir serzeniş.
Savunma binası kurabilirsin, savunma askerlerine bir miktar güç verecektir ama hala askerlerin düşmanın 1 askeri dururken 7 haydutu vurucaktır ve oldukça yüksek bir savunma bonusu biriktirsen bile çok çok 1-2 çağ üstünün askerine karşı kendini koruyabilirsin. Yağma yememek için sana kalan tek çare ürünlerin bitiş saatini online olduğun sate denk getirmek ve daha şanslı bir mahalleye düşene kadar sabretmek.

Öte yandan önerini gölgelemeyeyim evet mahalleler oluşturulurken puanla beraber çağ da göz önüne alınmalı ve çağ aralığı 1-2 çağ ile sınırlı tutulmalı diye düşünüyorum ben de.