• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Toruk Makto kullanıcısının son içeriği

1. Yeni Genişlemeler

Teşekkür ederim
  2. Yeni Genişlemeler

Merhaba. Yanlış saymamışsam 70 tane genişleme eklenmiş ve iyi de olmuş,zira bina silmek zorunda kalıyorduk. Peki bu genişlemeler nasıl olacak bir bilgi var mı? Eskisi gibi madalyaylamı mesela. Ya da Elmasla olacaksa,ona elmas dayanmaz. Bulunduğumuz çağlara eklenen bir genişleme de yok. Nasıl bir...
  3. Avatar

Hay Allah :( Evet o etkinliği hatırlıyorum... Peki o zaman Teşekkür ederim :)
  4. Avatar

Merhaba. Avatar olarak Albert Einstein'i kullanmak istiyorum ama ne yazık ki bulamıyorum. Bu avatarı nasıl edinebilirim?
  5. Günlük Görevler

Teşekkür ederim
  6. Günlük Görevler

Ekran fotoğrafında gördüğünüz üzere Kıta haritasında bir sektör daha alırsam görev tamamlanacak. Ama alabileceğim bir sektör kalmadı. Son çağ kıtasındaki sektörleri aldım ve tıkanmış bulunuyorum. Oyunun bu kısmında açık var. Görev tamamlanamadığı için ödülümü de alamıyorum.
  7. MUTLU YILLAR

Teşekkürler. Biraz geç oldu ama,umarım iyi bir yıl olur, kutlu olsun :)
  8. Madalya Genişleme

Evet 1 tane azmış ama önemli olan,o madalyaların işe yarayacak olması. Teşekkür ederim :)
  9. Madalya Genişleme

Merhaba. Madalya ile genişleme haklarımın hepsini kullandım. Yani artık madalyaların hiç bir faydası yok. Hâl bu iken; Neden muhtelif görevleri yerine getirdiğimde madalya kazanıyorum. Hiç bir işime yaramayacak olan bir şey için neden görev veriliyor acaba? Zira madalyanın hiç bir artı değeri...