• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

sirine kullanıcısının son içeriği

1. sirine

Daha önce önerildi-kapandı gene antikaci

selaam arkadaaslar,antikacida aatilaaan urunlerin cogunnun ise yaraamazliggi yaaninnnda bbir de adaletsizlik var.. biz satarken cok ucuzza kimisi hhic mucever parcasi vermeden gidiytoor aalirken cokfaazla miktar+mucever parcasi odeememiz isteeniyor.. oozellikle ssavas bbinnalarinda istenenn...
  2. sirine

Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

4 binna var ama etkinliklerini arttirmak 5 binaa kurmak gerekiyor :(((( 3 firin kurabuildim sadece1 tanesi bonuslu urun verecek ,iyi olmaadi.. elmmaas ve ggoreev duzenlemes yapilmali.. gorevleer emen itince olmuyor .. kolay oluncada pat paat bitiyor
  3. sirine

gorevleer kolaydi hemen bitti :((( o zman dogal olarak 24 saatlik yildiz olaayina kaldim .. yaaa bolca eelmas harcayip 4. binaayi tamamlayaacaksin+aanatar alip 32 kapiyi acacaksin + reen geyiggi kizaaginndaki uurunleri alacaksin :(((( innnalar cok iyi ama tamamliyamiyoruz neseli-eglenceli...
  4. sirine

bbende daaha ilk haftadan sonra tamamladim ama annlami yok,elmasla alabiliyorsun dostum,tamamlasan nne olur taamamlamasan ne olur bu durumda
  5. sirine

Envartere eklenecek binalar,

elbette haklisiniz ,ben loncam ve oyun genel formuna yazdim .. mutlaka sizlerde yazin arkadaslar
  6. sirine

onerilere bakiliyor mu

tesekkur beyazgiyinenadam
  7. sirine

onerilere bakiliyor mu

arkadaslar oneriler gelisme icin cok onemli ama hala bir tepki gelmedi :(:eek:
  8. sirine

Envartere eklenecek binalar,

selamlar ,benimde antikaciya iliskin onerilerim var ..antikacida satisa cikarilan binalar 24 saat kaliyor cok uzun bir sure bu, 6 saate indirilse renklilik gelir ihtiyac duyulan binalara daha hizli sahip oluruz. Eskiden beri sehirlerde yer sorunu yasaniliyordu yeni lonca savasi dolayisiyla yer...
  9. sirine

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

destek yonetimde olan birinden beklenmiyecek bir cevap sizinkisi.. sikayet var adaletsiz davranildigi iddiasi var .. bir cocuga akil verir gibi cevaplamaniz dogru degil bu iddiayi , ne kadar ust yonetici oldugunuz degil sorun,sikayet sayma ya da uuuuzzzuuuunnnn uuuuzuuuuunnnn seklinde uzatarak...
  10. sirine

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

neler oluyor ? arkadaslarimiz leokard ve nihat1064 hesaplarinin iki gundur banli oldukalrini haklarinda 1 aydir arastirma yapildigini ogrendim.. saskinlik icindeyim.. arastirma yapilan bir hesap banlaniyorsa iyi bir aciklama yapilmasi gerekmiyor mu ? dogru duzgun aciklama yok,sadece genel gecer...