• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

RIFKI kullanıcısının son içeriği

1. RIFKI

İlgi çekmedi/kapandı LSA Bölge Bitirme Engeli

Kim nerde savaş yapmış , bunun görünmesi gerekli , kıta savaş alanındaki gibi.Hem strateji yapacağız hemde milleti mi takip edeceğiz :(
  2. RIFKI

Raporlandı Yeni Kültürel Yerleşim Fikirleri - Önerileriniz

1) Hangi kültüre ait bir yerleşim görmek istersiniz? HUNLAR 2) Ürünler, üretim binaları haricinde ekstradan nasıl elde edilebilmelidir? TÜCCAR 3) Zorluk derecesi nasıl olmalıdır? (Kolay/Orta/Zor) KOLAY, SÜRE KISA OLSUN 4) Nasıl bir kültürel yerleşim olsun isterdiniz? SALDIRI SAVUNMASI...
  3. RIFKI

Kabul Edilmedi ONUR HEYKELİNİN SEVİYESİ YETERSİZ

Lonca savaş alanında çok savaş yapanlar için onur heykeli fazla gelmesi normal , fakat bu sayı fazlalığı sayesinde elde edilen onur heykeli parçalarını kullanmak için 15 seviye de olsa yetersiz kalır.Bu oyun kısa süreli olmadığından , 30 seviyede olsa dolar. Devasalar da olan mantıkta bir...
  4. RIFKI

Gerçekleşti Ordu ekranına haydut için sekme.

Haydut tuşu lazım :) Acillll
  5. RIFKI

Kapandı Ordu değişimi

Hazır ordu olmasa da , haydut tuşu yapsınlar yeterli , çağın askeri yine bulunur da haydut için tüm o çağa ait hafif birlikleri siliyorum :)
  6. RIFKI

Kabul Edilmedi Birlik hastanesi

Bu öneride FOE ye hakaret gibi olmuş :) Zaten elmas ile yaralılar mucizevi bir şekilde düzeliyor :) Daha az elmas alın diye bina üretir mi FOE :)
  7. RIFKI

Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Galata kulesine gelince , yağmayı önlemek için okadar fp atacağıma , adam yağmalasın beni daha iyi :)
  8. RIFKI

Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Yağma yapmasın , kilit atmasın , bana dokunamayan bin yaşasın bu da yeni moda mı oldu :) Koruma var zaten taverna da , aktif oynayanlar zaten zamanında toplarsa hasadını sorun olmaz , ayrıca aktif oynayanlar başkalarına yağma yapabilir , yine aktif oynayanlar etkinliklerden gelen binalarla...
  9. RIFKI

Kabul Edilmedi Yeni Devasa Bina

Benim hesap geç dönem de 200 saldırı puanını geçmiş istesem daha erken çağlarda da bekler yine aynı puanı yapardım :) Savunmalar bu kadar acizken milleti oyundan soğutmaya bence gerek yok :) Yağma kilit keyifli olabilir ama oyunu bilmeyenler için oyundan soğuma vesilesi :) Ben de çok yaptım ama...
  10. RIFKI

Kapandı Devasa kilitlemenin önüne geçilmeli

Kilit atma olayı moral bozuyor olabilir de , yağma da moral bozar , lonca savaş alanında kulenin patlaması da :) Yani nasıl bir strateji oyunu bekliyorsunuz , sadece binaları geliştirip , üst seviyeye çıkarma oyunu değil ki , savaş ve strateji! Siz Travian falan tarzı bir oynayın da 1 senelik...
  11. RIFKI

Saldırı savunma dengesi çok bozuldu şuan saldırı puanı veren binalar aşırı çoğaldı , antikacı sayesinde 3 aylık hesabımda 200 üstü saldırı puanım var , yeni başlayan hiçbir hesap kendisini yağmadan koruyamaz.Ayrıca artık lonca savaş alanı olduğu için yağma ile kim uğraşır :)
  12. RIFKI

Saldırı puanları olmuş 1000 üstü , daha ne savunanların avantajından bahsediyorsunuz ??? İyi bari yeni gelişenler şehirlerini size versin sabah akşam yağmalayın :)
  13. RIFKI

Ertelendi Ticaret

Eğer böyle 10 x butonlar olacaksa iyi bir filtreleme de olması lazım çünkü şuan bile üşenmeyip onlarca teklif kuruyorlar.Pazarda aradığın şeyi bulman için zorluk çıkarıyorlar. Böyle bir şey olursa 10-20 ürünlük tekliflerden 100 tane kuran bu sefer 1000 tane kurar.sayfalarca ürün teklifi mi...
  14. RIFKI

Geri Bildirim Kış Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Anahtar olayı çok saçma olmuş , ben zorla her gün saçma sapan günlük ödüller için yıldız kullanmak zorunda mıyım? Ki kullanmadım zaten :)
  15. RIFKI

Kabul Edilmedi BİR KAÇ ÖNERİ

Daha önce de dedik , dur işareti önemli değil , kimin nerede savaştığını bilmemiz lazım, stratejiyi bozan art niyetliler var .Multi hesaplar var , Loncaya üye alırken kırk kez düşünmek zorunda mıyız, acaba lonca savaş alanın da zarar mı verecek , stratejimizi mi bozacak diye ?? Ama dinleyen kim!!!