• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

RA-ATUM kullanıcısının son içeriği

1. RA-ATUM

Etkinlikler...8-10 yaş için...

Etkinlikler sıkıcı ve basit , ayrıca görevlerde verilen ödüller tam bir çöplük.... Ya zeka katsayısı yerlerde sürünenler için üretiliyor, ya da oyuncu zekasını anlayamayan zekaya sahipler üretiyor.. Etkinliklerde verilen büyük ödüllerde avatarın işi ne ? Vereceksen işe yarar bir şey...
  2. RA-ATUM

Duyuru Forge için Büyük Haber!

Bu kadar akıllı olduğunu düşündüğüm insanların, oyunu bebiş oyunu haline getirmek adına , bu kadar saçma sapan şeyler üretmesini anlayamıyorum.. Telefona taşıyamamak ne demek ? Oyunun her bir şeyini elmasa bağlamaya devam edin, bebişler de oynasın... Yeni oyuncuları kazandığınız hızla...
  3. RA-ATUM

Satranç kurallarıyla dama oynamak "LSA"....

Bir düşünün, rakibinizle satranç oynuyorsunuz, tam oyunun ortasında biri gelip taşları dama taşı olarak değiştirip, devam edin diyor... Şu andaki LSA tam da bu....Siz LSA da rakibinizle oynadığınızı sanıyorsunuz ama aslında oyunla cebelleşiyorsunuz.. Oyun rakibinizden çok daha fazla size karşı...
  4. RA-ATUM

Tebrikler ... kazandınız pencereleri...

Hasat yapmamı engelleyen ve savaşta zaman kaybettiren "Tebrikler şunu/bunu kazandınız " pencereleri isteğe bağlı olmalı.. Sinir edici, saçma, anlamsız bir uygulama... İsteğe bağlı olmasını öneriyorum, isteyen aktif etsin, isteyen etmesin...
  5. RA-ATUM

Lsa Elmas Ligi Gruplandırma Sistemiyle İlgili Bazı Sorunlar

LSA mı ? Tam bir rezalet eşleştirme :) Çok kötü, berbat, anlamsız, mantıksız, gerçeğe aykırı, saçma, dinamikleri asla doğru çalışmayan, algoritmaları sıkıntılı, test edilemeyecek kadar değişken, güvenilmez.... Eğlendirmeyen, robot halinde tuşlara bastıran uygulamaya LSA denir....
  6. RA-ATUM

Antikacı neden var ?

Almaya değecek bir şeyleri bir ay, belki iki ay bekleyeceksek bu işin anlamı ne ? Oyunun etkinliklerinde kaçırdığımız objeleri daha sık vermesi gerekir... On yıl önceki kar küresi bile hala antikacıda çıkıyor... Güncellenmesini ve işlevsel kılınmasını öneriyorum...
  7. RA-ATUM

LSA'nın Gereksizliği Hk.

LSA oyunda kişinin şehir gelişimi için olmazsa olmazdır, geneldeki tartışmalar ile karşılaştırmak ve ilişkilendirmek çok mantıksız. Birisi oyunun etkileşimlerinden biri, diğeri etik kuralları bilmeyen, cahil ve genel kültürü olmayanların diğerleriyle etkileşimi... Engelleyin rahat edin.
  8. RA-ATUM

Lsa Elmas Ligi Gruplandırma Sistemiyle İlgili Bazı Sorunlar

Elmas liginde bulunabilecek lonca sayısının artması gerek...Yani yaygın kanıya göre loncaların birleşmesi değil, daha çok loncanın , daha az kişi ama daha güçlü olabildiği oyunculardan oluşması lazım ki , elmas liginde dağılım daha adil dağılabilsin. 15-20 kişilik yeterli güçte kişiden oluşan...
  9. RA-ATUM

Bilgilendirme Yorumlarınıza Cevap Olarak Lonca Savaş Alanı Güncellemeleri

Okuyabilmek bir şey elbette ama okuduğunu anlamak çook ayrı.... Bu sisteme adaletli diyen arkadaşlar, oyunu kuranlar bile adaletli olmadığını anlatıyor ve buna kendilerince bir yorum ekliyorlar.. Ya hakikaten bir tuhaf şu insanoğlu.. Kardeşim ortada adalet falan yok, biz yaptık oldu durumu var...
  10. RA-ATUM

LSA derinden saçmalık...

Her loncanın az ya da çok kişi denk güçlerle eşleştirilmesi konusunun nesini anlatamadım acep ? Lonca gelişme aşamasında bu haktan yoksun bırakılamaz.. Eğer öyle olacaksa, lonca adedini sınırlasınlar, her dünyada örnek 50 den fazla lonca kurulamasın gibi.....
  11. RA-ATUM

LSA derinden saçmalık...

12. RA-ATUM

LSA derinden saçmalık...

Defalarca yazdım, bıkmadan usanmadan, olsa da olmasa da hep yazacağım.. LSA full adaletsiz, gittikçe saçmalayan hale gelmiş bir oyun içi etkinlik durumunda... hiç bir şey on, yirmi kişilik loncaları, devasa büyüklükteki loncalarla aynı ligde karşı karşıya getirmeyi ne açıklayabilir, ne de haklı...
  13. RA-ATUM

Antikacı satış-alış oranları...

Antikacıda 24 mücevher karşılığı aldığımız ürünleri satarken maksimum 3-4 mücevhere satabiliyoruz.. Antikacı değil sanki tefeci..... Bu oranların %50 olmasını yani alırken maksimum ödeme tutarının, satarken yarısına satabilmeyi öneriyorum....Alıp, satarken oluşan bu fahiş farkın makul hale...
  14. RA-ATUM

Sessiz ve derinden....

Lonca olmasının amacı, birlikte oyunu keyifli kılmak, sosyalleşmek, birbirine yardımcı olarak oyunda başarılı olmak.. Peki bu amaçlarla yola çıktığınız arkadaşınız gerçekten bireyselliği bir kenara bırakıp, ekip olmaya ne kadar uygun ? Oyunda bunu test edebileceğimiz bir çok şey olmasına karşın...
  15. RA-ATUM

Özellik Lonca Savaş Alanı güncellemesi 2023

Pratik gösterdi ki yapılan değişikliklerin hiç bir anlamı yok....aynı tas aynı hamam değil, küçük loncalar adına geriye gidilmiş...