• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

R3G0 kullanıcısının son içeriği

1. R3G0

Gerçekleşti Yönetim Binasından Tavernaya Ziyaret hk..

mantıklı bir öneri bende katılıyorum
  2. R3G0

erzak

arkadaş tavernasında erzak üretimini arttıran bonuslar alabilirsin, iskenderiye feneri binasını kurabilirsen binanın seviyesine göre erzak üretiminde sana bonus verebilir
  3. R3G0

İlgi çekmedi/kapandı Devasa bina alınan özalit sayısı

ozalit verirken öncelikle en az sayıda ozalite göre verebilirse o da güzel olur. ark için ozalit arıyorum 5. ozalit bir türlü gelmiyor ama onun dışındaki bütün ozalitlerden 10'ar tane var
  4. R3G0

Kampanya Postalarını Alamama Nedenleri

Bu ayarları her etkinlik öncesi yapmama rağmen yinede bana mail gelmiyor?
  5. R3G0

Oyun sistemine aykırı/kapandı Kapanan Hesaplar

oyunun başlarında bir binaya fp attım ama kişi o binayı hala bitirmedi. oyunda 3.yılım doldu ama o bina hala bitmedi. devasa binalar alanında liste böyle binalar ile dolu. 3-5 fpde sorun değil ama zamanında bir binaya 2,000 küfür fp attım bitirmesi için 6 ay bekledim. şöyle bir şey olabilir mi...
  6. R3G0

Gerçekleşti Fp satın alımı

devasa binalara fp atarken nasıl yazıyorsa fp alırkenden yazabilirsek bence güzel olur
  7. R3G0

Raporlandı Antikacı İle İlgili Önerilerim

3-4-5-6 ya bende katılıyorum. 2 saatlik açık arttırma süresi bence uzun. birde eğer kişiler arttırmayı 1'er 1'er yapıyorsa bu süreç dahada uzuyor. tavsiyem 1 saate düşebilir mi?