• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

mr.batuhan kullanıcısının son içeriği

1. mr.batuhan

Özellik Yeni Lonca Savaşları Haritası

Merhabalar, Çok uzun süredir akıllardaki tek soru neden yıllardır yeni çağlara ait lonca savaşı haritası eklenmiyor. Haritalar artık yetmiyor ve Tüm Çağlar'dan öteye geçemiyoruz. Yakın tarihte açtığım bir diğer konuda da unutulan Arkadaş Tavernası'ndan söz etmiştim. Zira şu anda oyunda belli...
  2. mr.batuhan

Taverna Geliştirmesi

Arvahall'e beklerim. :)
  3. mr.batuhan

Taverna Geliştirmesi

Arkadaş kalmadı doğru da tavernanın katkısı var sonuçta değil mi bence artık geliştirme getirsinler. ;)
  4. mr.batuhan

Taverna Geliştirmesi

Görünen o ki diğer oyuncularımız da Arkadaş Tavernası'nı çok önemsemiyor. :)
  5. mr.batuhan

Taverna Geliştirmesi

Merhaba, Çok uzunca bir zamandır oyun geliştiricileri sanki Arkadaş Taverna özelliğini unutmuş gibi öyle değil mi? :) Arkadaş Tavernası içindeki geliştirmelere(Masa, Tepsi, Masa Örtüsü, Yer ve Sandalye) yenisi eklenmeli. Yanlış hatırlamıyorsam 1 yılı aşkın süredir Arkadaş Tavernası'na bir...
  6. mr.batuhan

ETKİNLİK ÖDÜLLERİ

Şu etkinlik ödüllerindeki güneş saatini ağaç çiçek böcekleri kaldırın arkadaş bu ne ya? Birde yuzde 35-40 oran veriyorsunuz ayıptır ya biz emek verip kalp biriktirelim sacma sapan ödüller gelsin adma gibi yapın şu ödülleri bıktık yeter ya!
  7. mr.batuhan

100'lü FP BASMA

Bir devasaya 10'lu 10'lu FP basmaktan gına geldi insanı çok yoruyor ve bunaltıyor. Artık 100'lü FP basma özelliği gelmeli. Nasıl FP barı 10'dan 100'e çıkarıldı bu da artmalı. Teşekkürler.
  8. mr.batuhan

Genişleme Yerlerinin Değiştirilmesi

Merhaba. Genişlemelerimizin (4x4) yerlerinin değiştirilmesinin mümkün olmasını istiyoruz. Değerlendirilmesini talep ediyorum.
  9. mr.batuhan

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Ticket attım ama net bir cevap alamadım buraya da yazıyorum artık lütfen biri sesimi duysun. Uzun zaman öncede söyledim şimdi de söylüyorum. Komşu ve Lonca Sohbetinde çoook eskiden yazdığım mesajlar halen duruyor. Genel sohbetteki gibi güncel olmuyor sürekli. Daha da çözülmese üzerinden seneler...
  10. mr.batuhan

Admin nedir ya? :)

Admin nedir ya? :)
  11. mr.batuhan

admin hesabı nedir ya. :)

admin hesabı nedir ya. :)
  12. mr.batuhan

Soru - Cevap

Bu strateji oyununu diger oyunlardan ayiran logosuydu onuda ihç etmişsiniz. çocuk oyunu logosu giib o ne oyle? Geri cevrilmeli kesinlikle.
  13. mr.batuhan

lonca savaşları

sanırım demek istediği, lonca savaşlarında kule aldığımızda kendi kıtamızda böle aldığımızdaki gibi para ve erzak alalım diyor, doğru mu?
  14. mr.batuhan

Devasa binalara yiğilma çözümü.

Devasal binaların verdiği milyonlarca puan sistemi ne zaman kalkacak?
  15. mr.batuhan

Ticaret Uygulamaları

BU ÖNERİYİ BEN YAPMIŞTIM ama kaileye alınmadı bilee, eism bile ahzırlamıstım bu kadar işte