• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

MortisManivela kullanıcısının son içeriği

1. MortisManivela

Oyun sistemine aykırı/kapandı ONLİNE OYUNCU

Oyuncu Profiline bakarken aktiflik durumunu gösteriyordu sanırsam
  2. MortisManivela

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

bence ekstra 5 görev daha olmalıydı birçok kişi korsan yuvasının yükseltmesini fulleyemedi. Hep 1 eksiği kalıyor 7. seviyede.
  3. MortisManivela

Üstada sorarlar sеvgi mi nеfrеt mi diyе, “nеfrеt” diyе cеvap vеrir vе еklеr; çünkü onun sahtеsi...

Üstada sorarlar sеvgi mi nеfrеt mi diyе, “nеfrеt” diyе cеvap vеrir vе еklеr; çünkü onun sahtеsi olmaz.
  4. MortisManivela

Zihin de tıpkı paraşüte benzer. Açık değilse işe yaramaz.

Zihin de tıpkı paraşüte benzer. Açık değilse işe yaramaz.
  5. MortisManivela

Denizi seviyorsan dalgaları da seveceksin çünkü korkarak yaşadığın sürece yalnızca hayatı...

Denizi seviyorsan dalgaları da seveceksin çünkü korkarak yaşadığın sürece yalnızca hayatı seyredersin.
  6. MortisManivela

Hiçbir insan kırılmadan, dökülmeden, ağlamadan göçmez bu dünyadan. Aynı hiçbir ahın yerde...

Hiçbir insan kırılmadan, dökülmeden, ağlamadan göçmez bu dünyadan. Aynı hiçbir ahın yerde kalmayacağı gibi.
  7. MortisManivela

Bir gün sabah sabah kapıyı vursam, Kim o dersin uykulu sesinle içerden. Saçların dağınıktır...

Bir gün sabah sabah kapıyı vursam, Kim o dersin uykulu sesinle içerden. Saçların dağınıktır, mahmursundur. Kimbilir ne güzel görünürsün sevgilim, Bir sabah vakti kapıyı çalsam, Uykudan uyandırsam seni, Ki, daha sisler kalkmamıştır Haliç'ten.
  8. MortisManivela

Çocuklarınıza zengin olmayı değil, mutlu olmayı öğretin. Böylece, hayatları boyunca sahip...

Çocuklarınıza zengin olmayı değil, mutlu olmayı öğretin. Böylece, hayatları boyunca sahip oldukları şeylerin fiyatını değil, kıymetini bilirler.
  9. MortisManivela

Uykunun içinde bir rüya, Rüyamda bir gece, Gecede ben… Bir yere gidiyorum, Delice… aklımda sen...

Uykunun içinde bir rüya, Rüyamda bir gece, Gecede ben… Bir yere gidiyorum, Delice… aklımda sen. Ben seni seviyorum, Gizlice… El-pençe duruyorum, Yüzüne bakıyorum, Söylemeden, Tek hece. İyi geceler...
  10. MortisManivela

-Duruyorum- Duruyorum,düşünüyorum da ; 'İnsanlık' diyorum ; Böyle zor mudur...

-Duruyorum- Duruyorum,düşünüyorum da ; 'İnsanlık' diyorum ; Böyle zor mudur? Yalandan,iftiradan,yollar yapanlar,ara sıra aynaya bakıyor mudur?
  11. MortisManivela

Oyun sistemine aykırı/kapandı Antikacıda adaletsiz eşleşme.

kesinlikle katılıyorum haklı bir sitem
  12. MortisManivela

Raporlandı Getirilmesi gereken yenilikler

1-6-7-10 katılıyorum bu dediklerine.