• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

LERAX kullanıcısının son içeriği

1. LERAX

Geri Bildirim Güncelleme 1.214 Geri Bildirimleriniz

LSA da şu eli biraz küçültün bayrakları göremiyoruz ada eli daha şeffaf renkte yapın. Odaklama işaretinden gayet memnunduk o da görüşe fazla engel oluyor bence <<Subterano>>
  2. LERAX

Gerçekleşti Sıralama

Filtrelemenin oyuncu kısmı çalışıyor da devasa kısmını bir inceleyin isterseniz çalışmıyor;)
  3. LERAX

Kabul Edilmedi ana şehirde arama özelliği

yıl 2021 haziranın ortası çok geç kalınmış bir yenilik bir an önce gelmesi gerekiyor
  4. LERAX

Raporlandı LSA ile ilgili Öneri ve Eleştiriler

1. önerim bölgelerin bina slotları merkez 3 2. halka 2 3. halka 3 4. halka bina kurulamayacak olmalı önümüz hep tek kamplı olmaz böyle şey :)) 2. önerim yeni binalar gelmeli bu binaların özelliği kilit süresini artırıcı yada azaltıcı bina gelmeli
  5. LERAX

İlgi çekmedi/kapandı Nüfus ve Birlik İlişkisi

sana katılacağımı hiç düşünmezdim düşünmekten de kendimi alıkoyacağım :)))
  6. LERAX

Raporlandı LSA - Engel İşaretine Ekleme

Dostlarıma katılıyorum güzel fikirler halının altına atılmamalı değerlendirilmeli !!!
  7. LERAX

Daha önce önerildi-kapandı gene antikaci

bu konuda haklısın ama antikacı sadece dediklerin değil baştan aşağı değişmeli o kadar oyun oynadım içlerinden en ilkel açık artırma modeli bu malesef. Çoğu zaman işe yarar birşey çıkmadığı gibi 2 saatte 1 ürün oluyor saat başı birden çok ürün müzayedesi ve teklif verenin parasının geri...
  8. LERAX

Kapandı Genel sıralama

oyun istese devasaların puanlarını kilitlemelere karşı daha iyi dizayn edebilirdi kimse zaten 1.9 atmak zorunda değilki :) fırsatları kaçırmamak gerek hasattan gelen puanlarla senelerini çürütürsen ha hesabını bot oynamış ha sen hiç farkı yok bence
  9. LERAX

Kapandı Genel sıralama

genel sıralamada kolaylık sağlanmalı istediğimiz sayfayı numarasını girip açabilmeliyiz ve filtreleme sistemi olmalı örneğin ark binasını seçip seviye 20 olanları görmek istiyorum gibi gibi.
  10. LERAX

Himeji Savaş Ödülleri

Ana şehir savaşı diyor herhangi bir savaş olsa farketmiyor dimi
  11. LERAX

Himeji Savaş Ödülleri

himeji uzun süredir hiç ödül vermedi ben mi yanlış anladım olayı acaba ? Ana şehir savaşı istiyor bu ne demek oluyor tam olarak
  12. LERAX

Gerçekleşti antika satıcısı

Antika satıcısında başka oyunlardaki gibi saatlik ihaleler ve en yüksek teklifi verenin kazandığı diğerlerinin yatırdığının kaybetttiği iade edilmediği bir sistem olursa son dakikalar çok heyecanlı olur
  13. LERAX

Oyun sistemine aykırı/kapandı Lonca seferi

Forumda lonca seferi ile ilgili eksik paylaşımlar olduğunu düşünüyorum mesela ben 3. seviyeyi bitirdim ama 4. seviyede sandıklarda çıkabilecek ödülleri bilmeliyim diye düşünüyorum
  14. LERAX

bina depolama seçeneği

ikinize de teşekkür ederim