• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kasva1990 kullanıcısının son içeriği

1. Kasva1990

Geri Bildirim Güncelleme 1.180 Hakkında Geri Bildirimleriniz

Ve bu güncellemede de şehri 5 elmasa toplama gelmedi. ne kadar basit ama olmayınca alışan için can sıkıcı bir özellik...
  2. Kasva1990

Geri Bildirim Güncelleme 1.180 Hakkında Geri Bildirimleriniz

Lonca savaş alanında ne gibi değişiklikler bizi bekliyor ?
  3. Kasva1990

Devasa bina küçültmesi

Binalar belli seviyelerden sonra ek özellikler verebilir mesela 80 seviyeden sonra biliyoruz ki bonuslar azalıyor bu azalan bonusların yanına ek farklı bir bonus verilebilir
  4. Kasva1990

Getirilmesi gereken yenilikler

Umarım bu saydığın özelliklerin hepsi gelir. Hepsi bizim yararımıza ve oynanış kalitesini geliştirecek nitelikte.
  5. Kasva1990

Daha önce önerildi-kapandı Yinelenen Görevleri Gizleyebilme

Merhabalar; Önereceğim durum bir çoğumuzu oyundaki gereksiz harcanan zamandan kurtaracak nitelikte. Biliyorsunuz ki hikaye görevleri ve yan görevler bittiğinde yinelenen görevler geliyor. Bunlar sürekli tekrar edip ödül kazanılmaya çalışılan görevler. Benim önerim buradaki yinelenen görevlerden...
  6. Kasva1990

Antik mısır

Ben antik mısır kısmında uğraşmayı bıraktım. Her taraf taşla dolu 30 gün uğraşacaksın sadece bir bina geliştirmesi için. Gereksiz bence.
  7. Kasva1990

Köyü 5 elmas a toplayabilmek!

Gelmesi gereken bir özellik. Sırf bu özellik gelsin diye foruma üye oldum konu açacaktım baktım beni geçmişler . Çoğu zaman sadece bir tek toplama tuşunu kullanmak için bilgisayarı açıyorum. Farklı tarayıcılar kullanılarak da telefondan toplanabiliyor şehir ama neden mobil uygulama varken böyle...
  8. Kasva1990

Keşif seferi ödülleri

Kesinlikle 4. kısıma harcanan asker ve ürünün ederini geri alamıyoruz. Yeni ödüller eklenmeli. Teras çiftliğini artık herkes kaldırma derdine düştü. Gençlik çeşmesi ise savaşçı oyuncu için işe yaramıyor. SS binası verilmeli.
  9. Kasva1990

Müzayede sistemi

Oyundaki berbat mesajlaşma sistemini geliştirseler sohbet kısmına gerek kalmaz sanırım
  10. Kasva1990

Bağlı kalan fpler

Kesinlikle geç kalmış ve yapılması gereken bir özellik. Oyuna başladığımda 1 fp attığım binalar 3 senedir duruyor :) Ben de görünmesin diye kendim fpleri karşılayarak bir kaç kişinin binasını yeni seviyeye bastım :) Benim için de listede görünmemesi çok önemli. Geri çekme işlemi için ise 2 ya...