• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

KannaXXVIII kullanıcısının son içeriği

1. KannaXXVIII

Anket Cadılar Bayramı 2020 Anketi

Hiç elmas harcamadım 2.Akıl Hastanesini kurmayı başardım üstüne de 50şer tane mum ve patlayıcıdan kaldı şans meselesi.
  2. KannaXXVIII

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Teşekkür ederim,gördüğüm kadarıyla saldırı gücünden kısmamışlar mükkemmel bir haber :):)
  3. KannaXXVIII

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Betada fp vermiyordu ama büyük miktarda saldırı gücü veriyordu umarım fp için saldırı miktarından kısmazlar.
  4. KannaXXVIII

Ayasofya binasına Minare istiyoruz.

Destekliyorum.
  5. KannaXXVIII

Geri Bildirim Lonca Seferi Yenilikleri Geri bildirimleriniz

Beğendim hoş olmuş :)
  6. KannaXXVIII

8. Doğum Günü Etkinliği

Valla postu ilk gördüğümde bende öyle dedim. :confused:
  7. KannaXXVIII

Yapay Zeka

Oyunda gözlemlediğim kadarıyla 2 farklı yapay zeka var,birisi kıta haritasında eyaletleri ele geçirirken gördüğümüz diğeri de lonca seferlerinde,savaş alanında ve bir oyuncuya saldırırken karşımıza çıkan,kıta haritasındaki eyaletleri ele geçirirken gördüğümüz yapay zeka eğer haydutlarla birlikte...
  8. KannaXXVIII

YÖNETİM BİNASİ

Güzel bir öneri destekliyorum.
  9. KannaXXVIII

Komşular

Arada üst çağdan veya alt çağdan oyuncular da gelebiliyor,ben yakın gelecekteyim ama mahallede yakın çağdan insanlar da var.
  10. KannaXXVIII

Birlik Yenileme

Aşağıda kırmızı ile çizdiğim gibi bir düğme olsa ve o düğmeye basınca ordumuzda bulunan birlikleri en sağlıklı olanları ile değiştirse üst üste savaş yaptığımız durumlarda sürekli asker sürükle-koy-çıkarmakla uğraşmayız ve oyun daha keyifli bir hale gelir.
  11. KannaXXVIII

DÜZENLEME

Bence de eklenmesi gerek artık.
  12. KannaXXVIII

2019 Cadılar bayramı anketi

Etkinlik süresince altın kitap sadece 1 kere karşıma çıktığı için kütüphaneci ödülünü sadece 1 kere tamamlayabildim,etkinlikte çok uzundu kiti tamamlamak için etkinliğin bitmesini bekledim.
  13. KannaXXVIII

Sanal Gelecek

Dizileri ve filmleri aratmayacak bir senaryo :D koloni çağındayım ama ben bile heyecanlandım doğrusu
  14. KannaXXVIII

Güncelleme 1.124

önceden yakından bakıp boş boş izliyodum şimdi uzaktan bakıp boş boş izlicem teşekkürler :)