• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Deserted kullanıcısının son içeriği

1. Kabul Edilmedi Deniz alanlarını kullanma

Gerçekleşirse eğer çok güzel bir gelişme olur. Çünkü sürekli yeni etkinliklerle yeni binalar geliyor ve son çağa ulaşmış oyuncular daha iyi bilir ki şehrin max alanı bu gelen binalar için yetersiz kalıyor , bu durumun sebep olduğu şey ise bir süre sonra oyun ana şehir gelişimi açısından tıkanıp...
  2. Daha önce önerildi-kapandı Antikacı

Antikacının market bölümünde çıkan ürünlerde hiç bir denge yok, kelt ormanı koyuldu koyulalı varsa yoksa hep o çıkıyor nadir ürün olarak. 5 aydır aralıksız her gün girdim bazen yenilemek için elmas harcamama rağmen 1 tane bile set binası tamamlanmadı. (Set binasından kastım Terk edilmiş akıl...
  3. Gerçekleşti İki Öneri

Güzel öneriler , oyunda kolaylık sağlar gelirse.
  4. Daha önce önerildi-kapandı Antikası ticareti

Envanter eşyalarının takasının kesinlikle gerekli bir özellik olduğunu ben de düşünüyorum. Basit bir örnek vereyim içinde bulunduğum bir durum hakkında. Bende dönme dolap etkinliğinde 2 adet seçim kiti arttı ve bunu şu an kullanmam mümkün değil (2 seviye özellikleri bir işe yaramaz benim için)...
  5. Etkinlik Sürpriz Kutusu Kullanımı

Etkinlik sürpriz kutularını biriktirip gelecek etkinliklerin birinde açmayı planlarsak bu kutuların içeriği açtığımız andaki geçerli evente göre güncelleniyor mu ? Daha iyi anlatmam gerekirse , şu anda açabileceğim 1 etkinlik kutusu var ve athlon manastırı seçim kiti veriyor bu kutuyu açmazsam...
  6. Kültürel Yerleşke -Antik Mısır

1. Tip : Sadece 3 nübyeli asker kampı yapıp ilk 2 zorluğu otomatik saldırıda 3. yü kendin savaşarak kazanabilirsin. 2. Tip : Fazla yol silmemeye çalış yerleşimin kaynağından gider. 3. Tip : Boş alanların tamamına ürün üretimi inşa et. Bu dediklerimi uygularsan yaklaşık 25 günde biter ki 4x...
  7. Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Ben dahil birçok kişi turnuva kısmındaki şans faktörüne, daha etkinliği yarılamamışken bile , negatif yorum yapmışız ancak şunu da belirtmek isterim ki genel olarak bakarsak etkinliğe ana binayı son seviye yapmak zor değil ve günlük ödüllerin verilme olasılığı gerçekten iyi seviyede. Bu yönden...
  8. Hata Değil Görevlerde Arkın Verdiği Ürün Sayılmıyor

Bilmiyordum bunu teşekkürler.
  9. Hata Değil Görevlerde Arkın Verdiği Ürün Sayılmıyor

Merhaba öncelikle. Bu sorun günlük görevlerde var mı bilmiyorum ancak aylık özel etkinlik görevlerinde Ark devasa binasının hasatı lonca hazinesine ürün bağışlama görevinde sayılmıyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim kolay gelsin tüm ekibe.
  10. Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Oyun iyice p2w e doğru kayıyor. Eskiden sadece emek vermek etkinliği tamamlamaya yetiyorken (örn. Forge bowl , aziz patrik etk.) şu anda ya şanslı olmanız gerek ya da şans satın almanız gerek etkinliği verimli geçirmek için. Keza o bile yetmeyebilir kaldı ki 60% kazanma oranım olan bir maçta 3...
  11. Daha önce önerildi-kapandı Dünyalar arası LSA şampiyonluk turnuvası

Bu konu raporlandı zaten buradan görebilirsin https://forum.tr.forgeofempires.com/index.php?threads/lsa-ile-ilgili-%C3%96neri-ve-ele%C5%9Ftiriler.11722/
  12. İlgi çekmedi/kapandı LSA' da Rekabeti Artıracak Bazı Öneriler

LSA da loncalar arası rekabeti daha da artırmak adına lonca içinde de oyuncuların daha çok katkıda bulunmasına teşvik edilebilir. Benim düşüncem şudur ki üye aktivitesinde örneğin oyuncular arasında ilk 10% luk dilimde olanlara ekstra ödül ya da kademeli olarak da olabilir 5% - 10% - 15% lik...
  13. Oyun sistemine aykırı/kapandı Pazar

Envanter ögelerinin satışı sadece antikacıya değil de pazarda oyuncular arasında satışa çıkarılabilmesi iyi olabilir. Sistemde ögeler kaybolacağına vatandaş kazansa daha mantıklıdır.
  14. Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

Görev zorluğu uygundu oyunda yeni olmama rağmen 3 günde 34 e gelmiştim ve hatta geriye kalan 22 görev için zaman bekledim bu şekilde sezonluk etkinliklerin yanı sıra ara etkinlikler gelse oyuna renk gelir etkinlik yokken binaya fp basmak haricinde yapılacak iş yok. ( Şahsi düşüncemdir )
  15. Geri Bildirim Bahar Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Görevlerde şu binayı inşa et bunu yık gibi şeyler çok mantıksız ben şehrime ideal binaları diktiysem ve yerim yoksa 1 görev için neden binamı yıkıp yerine yine sileceğim bir binayı diktiriyorsunuz ki ? Savaş diyin fp satın al harca yatır topla ticaret yap deyin görevler bunlardan ibaret olmalı