• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Ismail007-YSLSNCK kullanıcısının son içeriği

1. Ismail007-YSLSNCK

Raporlandı LSA - Engel İşaretine Ekleme

Kodlanmış.. Engel işareti konulunca uyarı çıkıyor artık :)
  2. Ismail007-YSLSNCK

Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Benim için hem antrenman, hem de turnuva kısmı ortanın üstünde iyi gitti.. Antrenman kısmından iyi ödüller aldım.. Turnuvada da gümüşte bitirmeyi garantiledim.. Bunda sıkıntı yok.. Ama en çok merak ettiğim bir konu var turnuvada.. VUR-AL gerçek bir karakter mi? Valla acayip merak ediyorum.. :D
  3. Ismail007-YSLSNCK

Sonuçta bu oyunun mantığının, gerçekle aynı olması gerekmiyor.. Gerçek hayat mantığını boşver.. Oyunun mantığını çöz ve ne kadar saçma da olsa öyle devam et..
  4. Ismail007-YSLSNCK

%30 şansla maç kaybetmek, %70 şansla kazanmaktan iyidir.. ;)
  5. Ismail007-YSLSNCK

Geri Bildirim PvP Arena Geri Bildirimleriniz

Pvp haftalık yenileme saat kaça kadar devam edecek? Ödüller pazartesi veriliyor ama saat kaçta bitiyor belirtilmemiş..
  6. Ismail007-YSLSNCK

Benim saldırılarıma dayanabilecek çağımda üç beş gerçek oyuncu vardır.. Ancak hep bootlar çıkıyor.. Anladığım pek gerçek oyuncu katılımı yok..
  7. Ismail007-YSLSNCK

Lonca ile ilgili

Tam bilmiyorum ama şunu dene; Bir üye al, tüm yetkileri ona devret, sonra kaç.. :p
  8. Ismail007-YSLSNCK

Oyun sistemine aykırı/kapandı devasa ya FP atma

O zaman ben nasıl kilit atacam.. :D :p
  9. Ismail007-YSLSNCK

Sıralama karışık gösteriyor..
  10. Ismail007-YSLSNCK

Bir de rakipleri yenile dediğimde aynı rakipler duruyor, yenilenmiyor.. İki üç sefer oldu.. Takılı kalmış falan değildir umarım..
  11. Ismail007-YSLSNCK

Asıl sezon pazartesi başlayacaksa, pvp sıralamamız ve diğer sıralamalar sıfırlanacak mı?
  12. Ismail007-YSLSNCK

Kıta hariç diğerleri eğlenceli bence.. Vaktim varsa savaşmak güzel.. Yoksa sıkıcı.. Geçen hafta LSAda yoktum misal, patladım desem yeridir..
  13. Ismail007-YSLSNCK

Daha önce önerildi-kapandı KITA SAVAŞ ALANI

Lonca kıta haritasının ve sisteminin gerçekten kökten değişmesi lazım.. Karmakarışık.. Ayrıca mobilde yok ve mobile gelmeyecekmiş de zaten.. Oyunda savaşı seven birisi olduğum halde oraya girip savaşmak içimden hiç gelmiyor açıkçası nedense.. Ne yaptığımı, ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum...
  14. Ismail007-YSLSNCK

Öneri Sahibinden Cevap Bekleniyor Savaşa hazır birlikler sekmesi kısa yolu olsun

Tamam bazı kolaylıklar gelsin de, özellikle LSAda çok kamplı, hele bir de kapışmalı savaşlar olunca şimdi bile 1 dk falan sürüyor bölgenin alınması.. Böyle kolaylıklar da geldi diyelim, 20 saniye diyorum bölgenin düşmesi.. Tabi server kilitlenmezse.. :D
  15. Ismail007-YSLSNCK

Anket 2021 Arkeoloji Etkinliği

Aynen dediğim gibi elmasSIZ tamamladım.. Tamamlanabiliyormuş.. :)