• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Hamdiker kullanıcısının son içeriği

1. Hamdiker

VAHŞİ YAŞAM ETKİNLİĞİ

Bunca yıldır oynuyorum bu vahşi yaşam etkinliği kadar kötü bir etkinlik görmedim sanırım. Foe artık herkesin evde yapboz oynamasını istiyor. Yavaş yavaş foe amacının dışına çıkıyor. bu tarz etkinlikler strateji oyunlarına göre değil umarım en yakın zamanda eski gönlerine dönerler bu etkinliğe...
  2. Hamdiker

Küfürlere engel olmak için birlik olalım.

daha önce benzer olaylar yaşandı oyuncuların yanı sıra yüneticilerde küfür edildi . konu ne olursa olsun küfürü hic bir zaman tasnif etmiyoruz buna bir an önce çüzüm getirilmesi lazım. kutsal değerlerimize dokunulmasın foe bu konuda göreve davet ediyorum
  3. Hamdiker

Yeniden İnşaa Modu

güzel bir uygulama herkesi şehir düzenlerken rahatlatacaktır
  4. Hamdiker

loca yetkileri

foe sistem açıklarından biridir bir loca kurucusu güvendiği birine yetki verirse yetki verdiği kişinin onayı alması gerekiyor aynı zamanda kurucu yetkisi geri alınırken de yetkisi alınan kişinin onayı alması gerekiyor .Büylelikle locanın fesh edilmesini engellenmiş olur
  5. Hamdiker

Devasal binalara basit yönlü ilerleme puanı yükleme !

elinize sağlık cok iyi calışılmış uygulamaya gecerlerse harika olur
  6. Hamdiker

ÜRÜN VE MÜZAKERE

SEFERLERDEKİ 3 SEVYE VE 4 SEVYEDEKİ SAVAŞ BONUSLARIN COK YÜKSEK OLMASI hemen hemen herkesi müzakereye zorluyor müzakere sonucu ürün teverna ve elmas gibi değerlere ihtiyac duyuluyor bu savaş bonusu hazırlayan acaba o savaşları yapabiliyormu cok merek ediyorum cocu arkadaşların okyanus geleceğe...
  7. Hamdiker

Toplu RinBin Yapma

rinbin yapmak icin cok zamana ihtiyac duyulmakta .bunu en kolayına ulaşmak icin bana güre gürevler arasına rinbn gürevide ayriyetten ilave edilmesi gerektiğin düşünüyorum